У правових дебатах перемогла команда Коледжу економіки і права Вінницького кооперативного інституту

28.04.16 13:37 762 0

У правових дебатах перемогла команда Коледжу економіки і права Вінницького кооперативного інституту

21 квітня відбувся фінальний тур міського турніру з правових дебатів між навчальними закладами міста. Перемогу здобула команда Коледжу економіки і права Вінницького кооперативного інституту.

Служба у справах дітей міської ради четвертий рік поспіль організовує проведення такого турніру в якому, у форматі дебатів, проводиться обговорення важливих правових питань.

Під час четвертого міського турніру з правових дебатів студенти коледжів, технікумів та професійно-навчальних закладів дебатували на теми запропоновані ними самими, це: «ЗНО. За чи проти», «Чи бути медичній реформі?», «Чи можливі покарання у сім’ї?», «Зміна віру кримінальної відповідальності» та інші. У турнірі брали участь учні та студенти десяти навчальних закладів міста.

У правових дебатах перемогла команда Коледжу економіки і права Вінницького кооперативного інституту

Найсильнішими командами стали команда Коледжу економіки і права Вінницького кооперативного інституту та команда Вінницького вищого професійного училища сфери послуг, які й увийшли до фіналу. З невеликим відривом по балах у фіналі перемогла команда Коледжу економіки і права Вінницького кооперативного інституту.

Фото

У правових дебатах перемогла команда Коледжу економіки і права Вінницького кооперативного інституту У правових дебатах перемогла команда Коледжу економіки і права Вінницького кооперативного інституту У правових дебатах перемогла команда Коледжу економіки і права Вінницького кооперативного інституту У правових дебатах перемогла команда Коледжу економіки і права Вінницького кооперативного інституту

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Вінницька міська рада
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)