Донецький національний університет носитиме ім’я Василя Стуса

13.06.16 13:44 796 0

Донецький національний університет носитиме ім’я Василя Стуса

11 січня 2016 року, випускник історичного факультету Донецького національного університету Олексій Мацука звернувся з пропозицією до керівництва ДонНУ щодо перейменування навчального закладу в національний університет імені Василя Стуса.

Минулого тижня рішення щодо перейменування Донецького національного університету було прийнято шляхом відкритого голосування. Участь в якому взяло 105 членів трудового колективом навчального закладу, серед них не лише викладачі і працівники навчального закладу, а й 12 представників студентства. Дві третини голосів отримала пропозиція щодо надання університету імені поета Василя Стуса.

За словами ректора ДонНУ Романа Гринюка, наступним кроком стане звернення до родини Василя Стуса та до Міністерства освіти та науки України. «Ми звернемось з проханням погодити надання назви і внести його до статуту університету. Це відбудеться вже на цьому тижні», - наголосив ректор ДонНУ Роман Гринюк.

Василь Стус – один із найактивніших представників українського культурного руху шістдесятників, гордість не тільки Вінниччини, Донецького національного університету, а всієї України, адже народився поет у Вінницькій області, а навчався у Донецькому національному університеті, який тепер знаходиться у м. Вінниця.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)