За відсутність аншлагу на будинку штраф від 50 гривень

10.08.11 12:46 4989 3

Квартальні комітети планують видавати приписи, в яких власникам надаватиметься на встановлення аншлагу 10 днів

За відсутність аншлагу на будинку штраф від 50 гривень

Вінниця вже готується до перепису населення, який запланований на 2012 рік. Зокрема, підготовка стосується встановлення аншлагів на будинках або ж заміна старих на нові. А хто зволікатиме – платитеме штраф.

– У повідомленні від квартального комітету зазначено, що за відсутності аншлагу на будинку буде штраф від 50 до 1340 гривень, – поскаржився "Місту" пенсіонер Володимир Станіславович, що проживає у приватному будинку на Старому місті. – Але чому я маю замовляти новий аншлаг, якщо він в мене є, правда, чорно-білий.

Голова Асоціації квартальних комітетів Наталія Панчук, запевняє, що пенсіонеру потрібно лише нанести номер будинку на стіні білою фарбою, поруч із табличкою – назвою вулиці. Адже аншлаги старого зразка містили лише назву вулиці, а гумові цифри для нумерації будинку, які видавали у комплекті, не витримали перевірки часом – вони просто відвалювалися.

– Ми вимагаємо встановити аншлаги відповідно до розпорядження КабМіну у рамках підготовки до перепису населення у 2012 році та правил благоустрою міста, – пояснює Наталія Панчук. – До того ж, на нарадах і в особистому спілкування до нас не один раз зверталися представники служб екстреної допомоги ("швидка", МНС, правоохоронні органи), які не можуть вчасно надати допомогу, адже втрачають час на пошуки будинку, який ніяк не позначений.

Також, за словами Наталі Панчук, квартальні комітети планують видавати приписи, в яких власникам надаватиметься на встановлення аншлагу 10 днів.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Газета „МІСТО”
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 3. Олександр Серпанок
  Олександр Серпанок
  14-08-11, 23:17 | IP:178.94.149...
  Вся біда в тому що крім когось, наші законотворці ще й себе запутают. ...Наталія Панчук, запевняє, що пенсіонеру потрібно лише нанести номер будинку на стіні білою фарбою, поруч із табличкою – назвою вулиці. А чому білою фарбою? А якщо таблички з назвою вулиці немає, то де наносити? А чим відрізняється табличка з назвою вулиці від аншлагу? Хай вельмишановна Наталія Панчук пояснить бабусі якій за сімдесят років.І я можу запевнити, якщо та бабуся все таки нанесе той номер на ту стіну, дай Бог щоб вона була не біла, естетичний вигляд того напису навряд чи буде відповідати рамкам підготовки до Євро 2012. А взагалі якщо зовсім серйозно то справа не в банці фарби, а в відношенні кожного до своєї справи. Можливо якби Наталія Панчук власноруч витерла б всі не естетично написані номери на вулицях нашого міста її рішення були б більш виважені
 • 2. Юля
  Юля
  14-08-11, 17:06 | IP:178.74.196...
  "...Наталія Панчук, запевняє, що пенсіонеру потрібно лише нанести номер будинку на стіні білою фарбою, поруч із табличкою – назвою вулиці"
  Я так понимаю, что главное - наличие номера дома и названия улицы. Так при чем тут аншлаги? Просто сказали бы, что если нет четко различимого номера дома на лицевой стене и названия улицы, то будут наказывать. Самые бедные скинулись бы на банку краски и всей улице нарисовали бы номера. А так только несчастных старичков запутывают- Аж зло берет!
 • 1. Олександр Серпанок
  Олександр Серпанок
  11-08-11, 09:36 | IP:178.94.114...
  Стосовно штрафів все більш менш зрозуміло. Проте виникає ще не одне питання - скільки коштуватиме сам аншлаг!? Хто його має виготовати, враховуючи що не всі пенсіонери мають змогу ходити по відповідних фірмах. А штрафи це \"дуже добре\", якщо це стосується поповнення бюджету. було б чудово коли ще хтось відкрв свої оченята і подивився на матеріальний рівень тих самих пенсіонерів і не тільки їх

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)