У Вінницькому ДАІ продаватимуть все, що суд визнає “БЕЗХОЗНИМ”

15.08.11 18:56 12743 3

Вінницькі машини із штрафмайданчика підуть з молотка

У Вінницькому ДАІ продаватимуть все, що суд визнає “БЕЗХОЗНИМ”

Ретро-, архі-, іржаві… і круті авто більше не будуть простоювати на майданчиках для тимчасового утримання авто. Їх у ДАІ обіцяють продавати.

За словами начальника ДАІ України у Вінницькій області Павла Солоненка, наразі готуються відповідні документи і розпорядження про те, щоб «безхозні авто» реалізовувались.

штрафмайданчик у Вінниці

- Бо найчастіше після ДТП від машини залишається купа брухту і сплатити штраф за перебування колишньої машини на майданчику обходиться дорожче ніж «сама машина». Тому ми разом із виконавчою службою та податковою інспекцією розробили схему, за якою б такі транспортні засоби можна було б реалізувати, - говорить Павло Солоненко. – Спочатку суд визнаватиме їх такими, які нікому не належать. А згодом на аукціоні через торги вони продаватимуться».

штрафмайданчик у Вінниці

Гроші відповідно надходитимуть до бюджету. До слова, окрім іржавих коробок та машин, які чекають хазяїв по 10 років, на штрафмайданчику можна знайти доволі непогані іномарки.

штрафмайданчик у Вінниці

Довідка:
Перша доба машини на майданчику для тимчасового утримання авто коштує 18 грн, усі подальші – 10 грн. Лише на Вінницькому знаходиться 230 автомобілей, 100 мотоциклів, більше 200 моторолерів, 20 велосипедів.

Фото

У Вінницькому ДАІ продаватимуть все, що суд визнає “БЕЗХОЗНИМ” У Вінницькому ДАІ продаватимуть все, що суд визнає “БЕЗХОЗНИМ” У Вінницькому ДАІ продаватимуть все, що суд визнає “БЕЗХОЗНИМ” У Вінницькому ДАІ продаватимуть все, що суд визнає “БЕЗХОЗНИМ” У Вінницькому ДАІ продаватимуть все, що суд визнає “БЕЗХОЗНИМ” У Вінницькому ДАІ продаватимуть все, що суд визнає “БЕЗХОЗНИМ” У Вінницькому ДАІ продаватимуть все, що суд визнає “БЕЗХОЗНИМ” У Вінницькому ДАІ продаватимуть все, що суд визнає “БЕЗХОЗНИМ” У Вінницькому ДАІ продаватимуть все, що суд визнає “БЕЗХОЗНИМ” У Вінницькому ДАІ продаватимуть все, що суд визнає “БЕЗХОЗНИМ” У Вінницькому ДАІ продаватимуть все, що суд визнає “БЕЗХОЗНИМ” У Вінницькому ДАІ продаватимуть все, що суд визнає “БЕЗХОЗНИМ” У Вінницькому ДАІ продаватимуть все, що суд визнає “БЕЗХОЗНИМ” У Вінницькому ДАІ продаватимуть все, що суд визнає “БЕЗХОЗНИМ” У Вінницькому ДАІ продаватимуть все, що суд визнає “БЕЗХОЗНИМ”

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Ольга ОЛЬХОВА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 3. Саша
  Саша
  13-09-11, 13:59 | IP:92.112.10...
  Сегодня заходил - ничего не продают. Видимо, обломилось...
 • 2. Дмитро Петрович
  Дмитро Петрович
  16-08-11, 11:50 | IP:82.207.124...
  А у инвалида за что забрали каляску? Наверно за привешения скорости... :-)
 • 1. Дмитрий
  Дмитрий
  16-08-11, 09:27 | IP:81.30.165...
  Де можна дізнатися про перелік машин що будуть продаватися і їх вартість?

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)