Першокласники, позбавлені батьківського піклування, зустрілись із міським головою

01.09.11 07:49 2099

Уже традиційно напередодні нового навчального року міський голова Володимир Гройсман зустрівся із сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, які вперше переступлять поріг школи.

Першокласники, позбавлені батьківського піклування, зустрілись із міським головою

Цьогоріч таких першачків дев'ятеро і 31 серпня вони разом із своїми названими батьками спілкувались із очільником міста.

Зустріч із малечею пройшла у теплій та дружній атмосфері. Діти були небагатослівні, але щирі і безпосередні. Вони отримали від мера Вінниці шкільне приладдя, грошову допомогу і солодощі.

Окрім цього, всі діти пообіцяли гарно вчитись і отримувати одні 12-ки, а Андрій Гусак подарував меру міста малюнок, який напередодні зустрічі намалював спеціально для очільника Вінниці. Володимир Гройсман в свою чергу пообіцяв всім, хто успішно закінчить перший навчальний рік, подарунки.

Наприкінці минулого навчального року такий презент від мера міста отримала Ольга Безкоровайна. Вона також перед першим вересня 2010 року була присутня на зустрічі першокласників із Володимиром Гройсманом, обіцяла гарно вчитись і дотримала свого слова. В результаті - отримала в подарунок мобільний телефон та енциклопедію. Ольга навчається в школі-гімназії №2.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)