За два місяці СК «Місто» застрахувала тисячу вагітних жінок

19.09.11 15:23 4946

На минулому тижні СК «Місто» застрахувала тисячну вагітну клієнтку за програмою «Лелека».

За два місяці СК «Місто» застрахувала тисячу вагітних жінок

За два місяці СК «Місто» застрахувала тисячу вагітних жінокТисячною клієнткою стала Ольга Гулько. Молода мама отримала в подарунок від муніципальної страхової компанії сертифікат на тисячу гривень. Ці кошти вона зможе витратити на придбання всіх необхідних предметів по догляду за немовлям у муніципальній аптеці.

Незабаром Ольга Гулько буде народжувати другу дитину. Старшому хлопчику три роки. Коли його народжувала, то пропозицій щодо страхування пологів не було, тому кесарів розтин обійшовся Ользі у кругленьку суму. Народжувати другу дитину молода мама знову буде з допомогою хірургічного втручання, тому, дізнавшись про страхування пологів, не задумуючись, погодилась взяти участь у програмі «Лелека». За два місяці СК «Місто» застрахувала тисячу вагітних жінок

Окрім цього, страхування пологів для Ольги Гулько має ряд переваг. «Коли, наприклад, починаєш народжувати вночі і терміново потрібні ліки, тоді чоловік починає бігати і шукати все, що потрібно. А застрахована жінка прийшла, народила, все видали і не потрібно нікуди бігти і нічого шукати», - говорить Ольга.

Програма «Лелека» страхової компанії «Місто» була запроваджена у Вінниці два місяці тому. Вона спрямована на супровід жінок під час пологів. В програму включені всі випадки і ризики, які можуть бути під час пологів, і, відповідно, покриття всіх витрат, максимальна сума яких - 45 тис. грн.

За два місяці СК «Місто» застрахувала тисячу вагітних жінокТакож в програму включені ризики нещасних випадків - окрім медикаментозного забезпечення, існує соціальна частина цієї програми, яка дозволяє здійснювати відшкодування у разі настання негативних наслідків післяпологового періоду.

«Поки що ми працюємо із пологовими будинками міста, - розповідає заступник Голови Правління СК «Місто» Юрій Краківський. - Але згодом планується поширити співпрацю із районним центрами. Хоча у нас вже були випадки, коли наші застраховані особи потрапляли у пологові будинки за межами міста, але ми врегулювали відносини з цими закладами і жінки отримували всі необхідні послуги».

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)