У Вінницькому онкодиспансері продавали бюджетні препарати

17.10.11 08:33 3719

У Вінницькому обласному клінічному онкодиспансері продають препарати, які виділяються хворим за рахунок бюджетних коштів, а в Уланівській лікарні (Хмільницький район) за рентгенівські знімки вторгували 10 тисяч гривень. Порушено кримінальні справи.

У Вінницькому онкодиспансері продавали бюджетні препарати

Прокуратурою Ленінського району м. Вінниці в обласному клінічному онкодиспансері виявлено випадки реалізації лікарями хворим препаратів, що виділялись безкоштовно за рахунок бюджетних коштів. На час перевірки встановлено, що 5 пацієнтам реалізовано хіміопрепаратів на 36,6 тис. грн. За вказаним фактом прокуратурою району відносно службових осіб лікувального закладу порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 191 КК України.

За зібраними Хмільницькою міжрайпрокуратурою матеріалами Хмільницьким РВ УМВС України у Вінницькій області порушено кримінальну справу за ч. 1 ст. 184 КК України щодо медичних працівників Уланівської лікарні, які під час проведення медичного обстеження з пацієнтів незаконно, під виглядом благодійних внесків, отримували кошти в розмірі від 20 до 40 грн. за вартість плівки при проходженні рентген оглядів. Сума коштів, отриманих з пацієнтів незаконно, складає близько 10 тис. грн.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Прес-служба прокуратури Вінницької області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)