У вересні у Вінниці розгорівся скандал, який набрав розголосу на всю Україну

19.10.11 14:15 3384 8

Інклюзивне навчання

У вересні у Вінниці розгорівся скандал, який набрав розголосу на всю Україну

Мама 4-ри річного хлопчика Бориса Мумрова, хворого на ДЦП вирішила водити його не в спеціалізовану групу, а у звичайну. Та обурені батьки здорових дітей не сприйняли таку новину. І про інклюзію та її значення і чути не хотіли. Нагадаємо, інклюзивне навчання - це процес реального включення людей з особливими потребами в активне суспільне життя. Як завершилась ця історії дивіться у відеосюжеті:
 

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 8. Маша
  Маша
  25-10-11, 19:38 | IP:46.203.135...
  Ганьба цим батькам,просто вони не розуміють, що і в їхніх сім'ях можуть народитися такі діти !
 • 7.
  21-10-11, 15:57 | IP:81.30.173...
  Gfpochka! мій Вам респект!.А Зіні та Руслану я раджу зазирнути у центр реабілітації дітей-інвалідів "Промінь" і подивитися,які саме люди там працюють,як вони можуть займатися продуктивно з тяжкими дітками.І це не тільки вихователі,це весь персонал!То вони можуть-а іншим зась.А в моїй школі з моєю дитиною працюють учителі ціеї(а не спец)школи і я особисто дуже задоволенна їх роботою.Та й у "Промінь" до дітей приходять вчителі і дуже гарно їх навчають(це можливо виключно для колясочників).І ще: я помітила,що якщо батькам байдуже і вони змирилися з таким станом дитини,самі не прикладають зусиль для розвитку власної дитини,то ніякі спецшколи не допоможуть такій дитині соціалізуватися і хоч якось захистити свое майбутнє.А якщо батьки ладні небо прихилити заради розвитку і майбутньго своєї дитини,то вже ніхто не має права порушувати людські права дитини на нормальну освіту,працевлаштування.Верховна Рада прийняла положення про інклюзивну освіту,то ж тепер виконавчі органи нехай його виконують і знаходять на це ресурси та інші можливості.По відношенню до інвалідів зразу видно ступінь духовного і морального розвитку країни.
  І ще раз наголошую! від інвалідності ніхто не застрахований....
 • 6. Gapochka
  Gapochka
  21-10-11, 06:58 | IP:109.108.255...
  коли людина не здатна виконувати своїх професійних обов*язків (а обов*язок вихователя - виховувати дітей без розподілу їх на "нормальних" і "ненормальних"), то вона починає видумувати будь-які причини, аби не брати на себе відповідальність. професії ображають самі непрофесіонали...
 • 5. Руслан
  Руслан
  21-10-11, 00:24 | IP:46.203.97...
  Gapochka,дуже розумна нашлась?! Не ображай людей і їх професії!
 • 4. Gapochka
  Gapochka
  20-10-11, 22:46 | IP:109.108.255...
  я так думаю, що коли "воспітатєлям" дуже важко нести таку "нагрузку", то можна ж піти, до прикладу, трамвайними кондукторами працювати. і бути спокійним, що ти нікого не обділив.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)