Операція «Таксист»

23.10.11 15:14 2723 0

ДПІ та ДАІ перевіряють таксі

Операція «Таксист»

На 50 мільйонів гривень збільшились надходження до міської казни в порівняні з минулим роком. За 9 місяців 2011 - го, в бюджет міста податківці зібрали понад 370 мільйонів. Не в останню чергу, акумулювати таку суму вдалось завдяки зменшенню кількості випадків виплати заробітної плати «в конвертах» - кажуть фахівці. Аби ліквідувати тіньові схеми розрахунків з працівниками та сприяти легалізації заробітної плати, влада планує проводити роз'яснювальну роботу із роботодавцями.

Аби покращити ситуацію зі сплатою податків, працівники ДПІ у Вінниці спільно з ДАІшниками продовжують проводити перевірки автоперевізників під умовною назвою «Операція «Таксист». За пів року проведено шість спільних заходів щодо здійснення контролю за дотриманням вимог податкового законодавства.

На сьогоднішній день у Вінниці є понад 1100 приватних таксі. З них - лише 430 офіційно зареєстровані, які сплачують податки. Сьогодні патент на місяць коштує 150 гривень. Міський голова вніс пропозицію зменшити його вартість до 100 гривень, та піти назустріч приватним таксистам і зробити ставку єдиного податку меншою.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)