За два місяці до «Цілодобової варти» надійшло 17 звернень про роботу шкіл та дитсадочків

02.11.11 11:36 2562 4

Найбільше дзвінків надходило стосовно регулювання дорожнього руху на пішохідних переходах поблизу шкіл та розкладу руху шкільного автобусу.

За два місяці до «Цілодобової варти» надійшло 17 звернень про роботу шкіл та дитсадочків

З вересня поточного року відділ оперативного реагування «Цілодобова варта» приймає звернення від городян стосовно роботи загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів обласного центру. За два місяці в електронній базі даних зареєстровано близько 17 таких звернень. Найбільше дзвінків надходило стосовно регулювання дорожнього руху на пішохідних переходах поблизу шкіл та розкладу руху шкільного автобусу тощо.

За словами директора департаменту освіти Вінницької міської ради Володимира Буняка, за усіма зверненнями, які надходять на гарячу лінію «Цілодобової варти» з питань освіти, здійснюється чіткий контроль. «Усі звернення, скарги та пропозиції стосовно освітнього процесу у школах та садочках міста передаються до департаменту освіти. Проводиться ретельна перевірка стосовно ситуації, що склалась. Телефонуючи на «Цілодобову варту» вінничани обов’язково залишають свої координати (прізвище та контактний телефон), а відповідальний за навчальний заклад інспектор більш детально вивчає питання безпосередньо від особи, яка залишає звернення, - розповідає Володимир Буняк. – Якщо була залишена скарга на викладача і ситуація підтвердилась, адміністрація школи чи садочку вживає відповідні заходи, якщо пропозиція або побажання стосовно розкладу занять або руху шкільного автобусу – їх обов’язково враховують у подальшій роботі закладу».

Як повідомила начальник відділу оперативного реагування «Цілодобова варта» Антоніна Іващук, основна частина звернень, які залишають вінничани за номером 15-60, стосується комунальних питань. «Мешканці повідомляють про пошкоджені комунікації в школах та садочках, про пориви тепломереж, відсутність опалення тощо, - говорить Антоніна Іващук. – Крім того, до нас надходять звернення стосовно можливості перегляду розкладу уроків для дітей, які навчаються у другу зміну. Набагато рідше надходять скарги стосовно збору коштів на потреби класу та садочку». Загалом за два місяці роботи сервісу по освіті було зареєстровано 17 звернень.

За словами головного освітянина міста, збір коштів у школах та дошкільних навчальних закладах не є обов’язковим. «Кошти, які надходять від батьків або інших осіб, є підзвітними, - підкреслив Володимир Буняк. – Чотири роки тому департаментом освіти та головами батьківських комітетів було прийнято рішення про щорічний звіт використання коштів, які надходять у фонди шкіл. Двічі на рік з 15 по 20 вересня та з 15 по 20 січня перед батьками звітують не лише протокольно, а й з підкріпленням відеоматеріалів. Тому кожен із батьків, який бажає впевнитись, що кошти, які він здавав для садочку або ж групи, витрачено за призначенням, може абсолютно без перешкод ознайомитись із звітами та впевнитись у доцільності їх використання». Як зазначив Володимир Буняк, відколи проводяться щорічні звіти про використання коштів, кількість скарг від батьків значно скоротилась.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 4. Наталья
  Наталья
  03-11-11, 13:19 | IP:79.143.43...
  Валентина, 99% моих обращений в эту службу были обработаны и на заявки реагировали. В том числе и по свету, с которым у нас периодически возникают проблемы. А про сборы денег нужно же свидетелей иметь.
 • 3. Валентина
  Валентина
  03-11-11, 10:37 | IP:178.95.97...
  Цилодобовая варта, это очередной лохотрон для жителей города, куда стекается вся информация, и фактически на них нагрузили всё. А кто делает всё, на деле не делает ничего. И карта звернень - тоже сплошной лохотрон, никто по этим зверненням ничего не делал, и делать не собираются. Люди получают дармовую зарплату, пуская пыль в глаза.
 • 2.
  03-11-11, 07:36 | IP:81.30.173...
  Якби ті звіти були правдиві...,а так,як гроші не фіксуються на рахунках у банках(як це робиться у київських школах),то і звіти про їх використання-повне окозамилювання.Банки у цьму випадку грають роль контролюючого фактора і тільки їм можна довіряти(як незацікавленним персонам).Та й хто перевіряе використання позабюджетних коштів? пару батьків(які,можливо,домовились з адміністраціею...)Що вже це роблять не щорічно вибранні ревізійні коміссії батьків(маючих спецосвіту та обрираемих щорічно нових),то вже точно.
 • 1. Олександр
  Олександр
  02-11-11, 12:18 | IP:178.95.99...
  Ще 21.09.2011 21:41 я звертався до Цілодобової варти, третім зверненням, яке зафіксовано на мапі звернень цим же числом і часом, про те що: "з тих нових чотирьох ліхтарів, які встановили на Кармелюка( ( зі сторни вул.Б.Хмельницького), один як НЕ працював, так і не працює" - пройшло багато часу, але ніхто НЕ ВІДРЕАГУВАВ на звернення. "А ми звітуємо, читаємо на мобільний телефон формально -бюрократичні відписки", і декларуємо що надійшло мало звернень. Тож куди звертатись, якщо на звернення НІХТО НЕ РЕАГУЄ, зате на мапі звернень зробили маленькими крапочками, це мабудь щоб очі ледарям і неробам не кололо.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)