На Вінниччині в рамках акції „Україна проти Януковича!” працюють виїзні громадські приймальні

07.11.11 17:19 3027

У рамках акції «Україна проти Януковича» протягом дванадцяти днів у різних районах області депутати від партії спілкуються з вінничанами.

На  Вінниччині в рамках акції „Україна проти  Януковича!” працюють виїзні громадські приймальні

Мобільні громадські приймальні розташовуються на центральних площах райцентрів та у найбільш людних місцях населених пунктів області. Мешканці можуть безпосередньо звернутися до депутата від «Фронту Змін» зі своєю проблемою та дати йому доручення щодо вирішення конкретної ситуації. Крім того, люди отримують унікальну можливість обговорити «у мікрофон» з громадою найбільш актуальні проблеми та запропонувати свої власні шляхи їх вирішення.

Як розповів координатор Вінницького обласного осередку «Фронту Змін» Сергій Кудлаєнко, зустрічі вже відбулися в Стрижавці, Вороновиці, Літині, Гайсині, Гнівані, Калинівці, Жмеринці та Бершаді. «Люди стомилися від того, що відбувається в державі. Вони обурені підняттям тарифів та мізерними підвищеннями пенсій і зарплат. Багато претензій висловлюють до представників місцевої влади. Насамперед це стосується благоустрою населених пунктів, якості доріг, облаштування дитячих майданчиків. Великі проблеми є і в дітей війни - вони навіть вигравши судові справи і маючи на руках відповідні рішення, не можуть отримати доплат до пенсії. До нас, як до представників влади підходять пенсіонери і зі сльозами на очах запитують, як їм вижити на 800 гривень пенсії. Хто зупинить підняття цін і тарифів? Що буде дали?”, розповідає депутат обласної ради.

Фото

На  Вінниччині в рамках акції „Україна проти  Януковича!” працюють виїзні громадські приймальні На  Вінниччині в рамках акції „Україна проти  Януковича!” працюють виїзні громадські приймальні

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)