У Вінниці відбулась акція “Місто дружнє до дитини”

16.11.11 14:22 4705 1

Спороткомітет міськради подарував спортінвентар дітям з реабілітаційного центру

У Вінниці відбулась акція “Місто дружнє до дитини”

Щомісяця дітей, які за різних обставин життя опинились без батьківського піклування, навідують представники комітету по фізичній культурі та спорту міськради.

Цього вівторка, 15 листопада, комітет відвідав Вінницький християнський реабілітаційний центр “Нове життя” і провів акцію “Місто дружнє до дитини”. Окрім того, що голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міськради Сергій Краєвський подарував дітям волейбольний м’яч та інший спортивний інвентар, на акції виступили місцеві спортсмени з тхеквондо. На запрошення спорткомітету відгукнувся президент Вінницької обласної федерації з тхеквондо ВТФ Сергій Кіпоренко. Він доручив одному з тренерів цього виду спорту провести показові бої.

- Спочатку ми розказали в реабілітаційному центрі про особливості тхеквондо, чим відрізняється цей вид спорту від інших, - говорить їх тренер Аліна Новинюк. - А згодом дев’ятирічний Олег Савчук і восьмирічна Анастасія Сімановська провели показові бої. Потім діти з реабілітаційного центру спробували власноруч під наглядом тренера виконати деякі вправи.

Раніше представники комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міськради проводили акції у Якушинецькому професійному училищі соціальної реабілітації і Вінницькому обласному комунальному притулку для дітей “Добро”.

Довідка:
Олег Савчук — срібний призер Всеукраїнських змагань з тхеквондо ВТФ, багаторазовий чемпіон області. Анастасія Сімановська — чемпіонка міських змагань з цього виду спорту.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Анна Мельник
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. Ирина Горобец
    Ирина Горобец
    17-12-11, 22:27 | IP:77.121.124...
    Самое важное - помочь детям обрести себя, привить навыки общения с социумом, дать почуствовать ребенку, что он личность. Необходимо помочь ребенку войти в социум и не дать возможности социуму не принять ребенка; и речь идет не только о детях без родительской опеки, а о ДЕТЯХ ВОБЩЕ! Спасибо Вам, кто искренне работает с детьми-сиротами, с "неудобными" детьми и с обычными детьми! Желаю Вам, чтобы Ваше серце никогда не очерствело! Терпения и счастья Вам! Только счастливый человек может им делиться. С уважением, Ирина Горобец

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)