Вінниччина має вже два фестивалі борщу

22.11.11 11:25 7008

У Вінницькому вищому професійному училищі пройшов Фестиваль Сала та борщу

Вінниччина має вже два фестивалі борщу

На свято Михайла, 21 листопада, у Вищому міжрегіональному професійному училищі відбувся Фестиваль сала і борщу. На ньому майбутні кухарі-кондитери пригощали усіх українськими стравами. Окрім кондитерських виробів вони приготували 14 традиційних українських видів борщу, 11 сала, куліш, кашу, шашлик, узвар, печену картоплю...

Ми власноруч готували страви, - розповідає одна з продавців-студентів Марина. - На цьому столі 11 видів сала і 2 види канапешок з різними видами сала. Тут і традиційне копчене, варене, паштетне, зі спеціями і новинка — фаршироване болгарським перцем і вітамінне сало. У останнє додається часник, морква, петрушка і ви мажете його як паштет.

Ціни на ярмарку дивували: борщ і куліш продавали по дві гривні, кашу і бутерброди з сала по 50 копійок, огірки по гривні, печену картоплю по 3 гривні, а шашлик по 20 гривень за 100 грам.

Це вже третій рік поспіль ми проводимо благодійний ярмарок, - ділиться заступник директора з навчально-виробничої роботи ВМПУ Микола Тютюнник. - А цього року вирішили зробити Фестиваль сала та борщу. Мета фестивалю - показати дітям здорову їжу, яку споживали наші діди-прадіди і ознайомити з українськими традиціями.

Раніше, ділиться Микола Тютюнник, діти виготовляли лише кондитерські вироби. І зібрані з минулорічного ярмарку кошти, а це більше 5 тисяч гривень, розподілили між дітьми, які навчаються в училищі і гостро потребують матеріальної допомоги.

Фото

Вінниччина має вже два фестивалі борщу Вінниччина має вже два фестивалі борщу Вінниччина має вже два фестивалі борщу Вінниччина має вже два фестивалі борщу Вінниччина має вже два фестивалі борщу Вінниччина має вже два фестивалі борщу

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Олександра МРУГ
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)