У кого заберуть гроші для "чорнобильців"?

23.11.11 09:42 2259 4

Представники «Союз. Чорнобиль. Україна.» вважають обов’язковим виконання рішень суду щодо виплат їм пенсій та компенсацій.

У кого заберуть гроші для "чорнобильців"?

З такою вимогою виступили представники обласної, районних та міських громадських організацій «Союз. Чорнобиль. Україна.» під час зустрічі з заступником голови облдержадміністрації Любов’ю Спірідоновою.

Під час спільної зустрічі, яка відбулася 22 листопада у прес-центрі управління у справах преси та інформації облдержадміністрації, присутні обговорили проблеми, що виникли з виплатами доплат до пенсій пільговим категоріям населення. Основною метою цієї розмови стало знаходження спільної позиції та шляхи їх вирішення щодо соціальних виплат «чорнобильцям». Любов Спірідонова висловила позицію обласної влади щодо забезпечення соціального захисту цієї категорії громадян відповідно до чинного законодавства. Також вона відзначила, що виплати згідно із судовими рішеннями були призупинені через відсутність коштів у Пенсійному фонді на дані потреби.

В свою чергу, представники громадської організації вважають за необхідне обов’язкове виконання рішень суду щодо виплат пенсій та компенсацій. Вони наголосили, що влада повинна забезпечити достойне пенсійне забезпечення всім «чорнобильцям» відповідно до підписаного між Урядом та громадською організацією Меморандуму.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 4. хирург
  хирург
  01-12-11, 22:21 | IP:178.92.84...
  Для Аллы. А почему Вы забыли внуков участников штурма Зимнего дворца, наследников участников Куликовской битвы... Или вы думаете, что простой старик - пенсионер не нуждается в уходе, заботе и лекарствах и может вполне обойтись 800 гривневой пенсией? Конечно, некоторые из чернобыльцев из-за жадности потеряли чувство реальности, если требут для себя любимых пенсий в 10 и 20 раз больших, чем у работяг с 40летним трудовым стажем. Такие протесты будут моральными только тогда, когда будут отстаиваться права всех пенсионеров. И опять же пенсии-это производная от зарплаты в Украине. Поэтому требовать нужно от Кабмина ужесточения контроля и спроса с РАБОТОДАТЕЛЯ.Хороший или плохой Азаров, но он прав.
 • 3. Для Аллы
  Для Аллы
  23-11-11, 14:59 | IP:178.95.164...
  Алла, ждём тебя, на акции протеста, бери только свой флаг, что-бы мы знали что это ты, ты с каким флагом будеш, с красным или зелёным, а может в клеточку, или линейку?!
 • 2. Иван
  Иван
  23-11-11, 13:57 | IP:92.112.92...
  Це пише внучка війни
 • 1. Алла
   Алла
  23-11-11, 12:18 | IP:92.112.191...
  А якщо діти війни не можуть вийти на загальні акції протесту, бо немощні та хворі - то їм нещасні 200-205грн, відвойовані у судах зняли і про них вже мова не йде? Далі вийдуть афганці, вони сильні - їх теж задовольнять! Так от, якщо можновладці не поновлять дітям війни їх відвойовані у судах пільги - то можуть не сумніватися в тому, що їх життя різко погіршиться, бо сльози тих, за рахунок яких вони зараз жирують, не будуть марними. От побачите! Це кармічний закон.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)