Дві найбільші вінницькі теплопостачальні організації хочуть об’єднати

12.09.08 02:25 2571

Дві найбільші вінницькі теплопостачальні організації хоче об’єднати міська влада.

Дві найбільші вінницькі теплопостачальні організації хочуть об’єднати

Як повідомив мер Вінниці Володимир Гройсман, „Вінницяміськтеплокомуненерго” та державне підприємство „Вінницькі теплові мережі” задля енергозбереження було б краще об’єднати в одну структуру.

- Якби ці два великих теплопостачальних підприємства об’єдналися, тоді б ми могли розподілити навантаження на великі котельні, - каже мер Вінниці. – І провести всі заходи по енергозбереженню; виключити з мережі ті котельні, які сьогодні є надзвичайно збитковими і не дають якісних послуг. На превеликий жаль, поки що ми не маємо згоди на таке рішення Міністерства палива та енергетики. Але з точки зору перспективи, я сьогодні хотів би це зазначити, що це надзвичайно важливий крок по впровадженню заходів з енергозбереження і підвищення якості надання послуг населенню.

Втім, наразі згоди від Міністерства на об’єднання двох найбільших у місті теплопостачальних підприємств немає. Нагадаємо що у Вінниці працює чотири найбільших теплопостачальних підприємства: ДП „Вінницькі теплові мережі”, КП „Вінницяміськтеплоенерго”, приватні підприємства „Моріс” та „Маяк”.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)