Є вже закон про вибори і вінничан вже рахують

08.12.11 16:30 2100

Президент Віктор Янукович підписав сьогодні закон "Про вибори народних депутатів України". Про це повідомляє сайт президента.

Є вже закон про вибори і вінничан вже рахують

"Новий закон готувався за участю вітчизняних і міжнародних експертів, відповідає світовим стандартам демократії і є виконанням відповідних міжнародних зобов’язань", - сказано в повідомленні.

Як відомо, закон про вибори народних депутатів, ухвалений парламентом 17 листопада, встановив змішану систему виборів 50% на 50%, підвищив прохідний бар’єр з 3% до 5% та заборонив участь блоків партій у виборах.

А на Вінниччині тим часом розпочалась підготовча робота до перепису населення. Із 29 листопада реєстратори з офіційними посвідченнями складають квартальні списки житлових будинків. Це полегшить роботу тих, хто здійснюватиме перепис безпосередньо.

Що стосується специфіки перепису-2012, то відомо, що з переписної анкети виключать графу “прізвище, ім’я та по-батькові”, аби унеможливити використання зібраних даних зловмисниками. Натомість людям присвоюватимуть кодовий номер.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)