Тривають суди над вінничаними, котрі заборгували за житлово-комунальні послуги

24.09.08 15:51 2223 1

З початку цього року житлово-експлуатаційні контори міста до суду передали вже 1158 позовних заяв щодо вінничан, котрі мають заборгованість за житлово-комунальні послуги.

Тривають суди над вінничаними, котрі заборгували за житлово-комунальні послуги

Лише за серпень до судів надійшло 176 позовних заяв на загальну суму 215 тисяч гривень.

Перед тим, як подати до суду позовну заяву, юристи ЖЕКів повідомляють боржника попередженням. В ньому зазначений термін, до якого боржник може повністю погасити заборгованість. У випадку, якщо зазначеної у попередженні суми боржник не має, аби розрахуватись, він може піти до ЖЕКу та заключити мирову угоду - тобто розбити борг на кілька частин та виплатити його за певний термін.

У випадку ігнорування попередження, документи передаються до суду, і борг за житлово-комунальні послуги стягується у судовому порядку. Окрім цього, відповідно до Цивільно-процесуального Кодексу України боржник платить також за інформаційно-технічне забезпечення, держмито та виконавчий збір. Разом з цим, навіть під час розгляду справи ще можливо встигнути укласти мирову угоду. В такому випадку позовна заява знімається з розгляду.

Окрім цього, продовжує працювати з боржниками фірма «Радіо». Юристи, бухгалтери та начальники ЖЕКів надають працівникам цієї фірми списки вінничан, котрі мають заборгованість за житлово-комунальні послуги. Після цього «Радіо» телефонує усім, хто зазначений у списку. Завдяки такій роботі спостерігається тенденція до покращення розрахунків за спожиті послуги. Наприклад, ЖЕК №1 подав у списку 369 боржників. За останніми даними більшість з них розрахувались, виплативши борги на суму 33 тисячі гривень, а от ЖЕК №11 подав на «Радіо» список із прізвищами 359 боржників. Вони також розрахувались із своїми боргами в сумі 28 тисяч гривень.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 1. Алла
  Алла
  01-10-08, 22:45 | IP:79.206.114...
  Давно пора!!! с нашим народом нужны жесткие меры! просьбы "роэрахуватися эа борги" не дают больших реэультатов,очень жалко что страдают и те,которые платят. бедные пенсионеры бегут в пенсию платить эа комунальные усуги со своих миэерных пенсий,а другие делают евро ремонты,покупают дублеки,меха и эолото,устраивают именины а ком.услуги подождут.
  Эа границей люди сначала оплачивают все счета,зкономят и такого беспорядка как у нас нет.но теперь наступло время иэменить устаревшее мышление!
  польэуешься-плати,товарно-денежные отношения господствуют веэде,
  исключение в виде дотаций или скидок нужны пенсионерам,остальная часть населения пусть учиться зкономить

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)