Діти – «таємні покупці» у вінницьких магазинах

25.12.11 21:29 2134

Дитячі омбудсмени відслідковують, чи продають у вінницьких магазинах алкогольні та горілчані вироби їх одноліткам

Діти – «таємні покупці» у вінницьких магазинах

У Вінниці намітилась позитивна тенденція в питанні заборони продажу алкогольних і тютюнових виробів неповнолітнім. Це питання ретельно контролюють та регулярно звітують у мерії на засіданнях Ради підприємців при міському голові уповноважені з прав дітей. Чергову інформацію міському голові Володимиру Гройсману та вінницьким підприємцям омбудсмени надали 21 грудня.

Дитячі омбудсмени продовжують відслідковувати, чи продають у вінницьких магазинах алкогольні та горілчані вироби їх одноліткам. Щомісяця вони здійснюють рейди по торгових точках. Влітку своїм невтішним звітом на засіданні Ради підприємців вони зініціювали підписання відповідного Меморандуму між підприємцями, і вже сьогодні констатують, що статистика змінюється у позитивний бік.

Втім, результати не такі, як хотілося б бачити дитячим омбудсменам, тому вони наполягають на посиленні роботи із тими підприємцями, які допускають у своїх торгових точках продаж заборонених товарів дітям. Міський голова Володимир Гройсман запропонував таких власників магазинів запрошувати на засідання Ради підприємців, аби вони могли поспілкуватись із своїми колегами та дізнатись, яким чином здійснюється робота із продавцями, які порушують умови Меморандуму.

Разом з тим, рейди дитячі омбудсмени будуть й надалі проводити з представниками засобів масової інформації.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)