Центр підліткових клубів «УНІВЕР» влаштував новорічне свято для наймолодших вінничан

28.12.11 12:18 4982 0

Центр підліткових клубів за місцем проживання «УНІВЕР» проводить незабутні новорічні ранки для своїх найменших вихованців в клубах за місцем проживання, які знаходяться в віддалених мікрорайонах міста.

Центр підліткових клубів «УНІВЕР» влаштував новорічне свято для наймолодших вінничан

Незабаром Новий рік, а тому в кожному навчальному закладі, позашкільному навчальному закладі, дитячих садочках та підприємствах міста проходять новорічні ранки для дітей. Центр підліткових клубів за місцем проживання «УНІВЕР» також долучився до цієї гарної традиції та проводить незабутні новорічні ранки для своїх найменших вихованців в клубах за місцем проживання, які знаходяться в віддалених мікрорайонах міста.

26 грудня 2011 року о 15-30 розпочалося свято для діток в приміщенні підліткового клубу за адресою: м. Вінниця, вул. Щорса, 8. Усі бажаючі могли прийти на свято. Адже на них чекала справжня новорічна пригода від Діда Мороза та Снігуроньки з конкурсами, іграми та, звичайно, з подарунками. А для того, щоб свято було справжнім, дітки, мешканці старого міста, спільно з керівником гуртка Бондар Оленою, яка працює у цьому приміщенні, своїми зусиллями виготовили новорічні іграшки, прикрасили ялинку та зробили все необхідне для того, щоб в них було справжнє свято.

Таким чином, і дорослі, і малечі отримати заряд святкової позитивної енергії на весь рік. А Дід Мороз та Снігуронька неодмінно пообіцяли діткам повернутися до них в наступному 2012 році.

Фото

Центр підліткових клубів «УНІВЕР» влаштував новорічне свято для наймолодших вінничан Центр підліткових клубів «УНІВЕР» влаштував новорічне свято для наймолодших вінничан Центр підліткових клубів «УНІВЕР» влаштував новорічне свято для наймолодших вінничан Центр підліткових клубів «УНІВЕР» влаштував новорічне свято для наймолодших вінничан Центр підліткових клубів «УНІВЕР» влаштував новорічне свято для наймолодших вінничан Центр підліткових клубів «УНІВЕР» влаштував новорічне свято для наймолодших вінничан Центр підліткових клубів «УНІВЕР» влаштував новорічне свято для наймолодших вінничан Центр підліткових клубів «УНІВЕР» влаштував новорічне свято для наймолодших вінничан Центр підліткових клубів «УНІВЕР» влаштував новорічне свято для наймолодших вінничан

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)