Довічно ув'язнені монахи у Вінницькій тюрмі...

03.01.12 12:57 5899 2

У монастирі, що на території в’язниці, вже живе 12 послушників та 2 монахи, довічно ув'язнені убивці та гвалтівники

Довічно ув'язнені монахи у Вінницькій тюрмі...

Це історія про те, як вбивці та злодії ... монахами. У Вінницькій в’язниці небезпечні злочинці здійснюють постриг просто на території режимного об’єкту.

Довге до п’ят одіяння, в руках молитовник. Ранок Андрія Чистякова починається з 40 поклонів та молитви. Він дав обітницю служити Богу після 8 років відбуття покарання. Та вже рік як ченець з новим іменем Мойсей.

“Духовний досвід приходить, якщо ми по 6-8 годин займаємося, і читаємо святих отців. Я їх читаю близько 10 років. І стільки часу, скільки ми тут сидимо, я б напевно ніколи не мав, навіть в монастирі”, - розповів 24 каналу довічник-монах Андрій Чистяков.

Тут все, як і у відкритому чоловічому монастирі. Єдине, що священикам доводиться навідувати своїх підопічних 4 рази на рік. Однак, від цього охочих йти у монастир не меншає. Довічний вирок Ігор отримав за вбивство 4-х людей. Однак з камери до келії його вже ведуть у рясі.

Вбивці та ґвалтівник у скоєному каються, однак вирок не оскаржують. А через 20 років ув’язнення мають шанс просити помилування.

“Тобто, якщо він шкодує про те, що сталося, дійсно, який би він спосіб життя не вів до того, як він став православним, ніякий спосіб життя не може бути перешкодою для того, щоб прийняти його в чернецтво”, - сказав єпископ Тихон Васильківський.

Для багатьох в’язнів шлях до віри важкий, кажуть психологи. Він вимагає відмовитись від багатьох тюремних “понять”.

“Ті ярлики, які навішували раніше на засуджених, про злодійські закони, звичаї, у даному випадку, для цих засуджених зовсім вже не грають ролі, вони відходять в небуття, тобто в минуле. Будучи постійно в ізоляції, немає можливості підтримувати традиції чи спілкуватися із засудженими, тим більше вести заборонений або злочинний спосіб життя”, - каже психолог сектору максимального режиму УВП №1 Ігор Коцяк.

Нині у Вінницькому монастирі, що на території в’язниці, живе 12 послушників та 2 монахи. Вони наставлятимуть на шлях істини й решту засуджених, хто звернувся до Господа.

 

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:online Експрес
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. Владимир
  Владимир
  29-02-12, 09:58 | IP:194.226.202...
  Комментарии к этму идиотизму из форума Кураева:

  -- Что скажешь? И здесь всё по Евангелию: "Горе вам, книжники и фарисеи, лицемеры, что обходите море и сушу, дабы обратить хотя одного; и когда это случится, делаете его сыном геенны, вдвое худшим вас."

  -- Что за цирк? 13 лет в тюрьме, из них 5 в монастыре!

  -- Цирк будет тогда, когда всю тюрьму назовут монастырем, и всех осужденных пожизненно, назовут монахами а тех у кого сроки имеют границу, назовут послушниками. Дааааааа у наших власть-придержащих совсем крыша улетела.

  -- Что плохого что у разбойника есть возможность раскаяться и молиться.

  -- А без бутафории он этого никак не сделает?
  -- Это будет не раскаяние, а, наоборот - ввержение урки в гордыню и ханжество.

  -- /Убийцы и насильники в содеянном раскаиваются, однако приговор не обжаловали. А через 20 лет заключения имеют шанс просить помилования./
  Кажется на это и расчитано всё это "действо". Шанс быть помилованным у "монаха" гораздо больше.
  -- Нет ничего омерзительнее, чем показное благочестие, ради того, чтоб сокрыть свою греховную сущность и свои ужасные деяни, и - смыться через это.

 • 1. Анатолий
  Анатолий
  03-01-12, 15:08 | IP:178.74.210...
  Идиотизм,убийцы,педофилы и вдруг все сильно полюбили бога.Как только попадают на зону многие резко верят и сильно любят бога.Но выпусти его на волю ,половина вновь становится быдлом.Абсурд показываемый урод лишил жизни четыре человека,и пожалуйста монах и пользуйся всеми благами.А как быть людям чьих родственников это чмо убило,да еще заплати налоги чтобы этот ублюдок содержался в тюрьме.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)