З Нового року у Вінниці з'явились центри первинної медико-санітарної допомоги

03.01.12 13:08 4881 4

Шляхом реорганізації та об'єднання поліклінік у Вінниці з 3 січня стали юридичними особами 7 центрів первинної медико-санітарної допомоги.

З Нового року у Вінниці з'явились центри первинної медико-санітарної допомоги

За інформацією заступника голови Вінницької міськради Андрія Реви, комунальний заклад «Міська поліклініка № 1» реорганізовано шляхом перетворення в центр первинної медико-санітарної допомоги № 1.

Шляхом об'єднання міської поліклініки № 2 та міської дитячої поліклініки № 1 створено центр первинної медико-санітарної допомоги № 2. Міську поліклініку № 3 реорганізовано шляхом перетворення в центр первинної медико-санітарної допомоги № 6. А на базі міської дитячої поліклініки № 2 Вінниці створено центр первинної медико-санітарної допомоги № 5.

Нагадаємо, Вінницька область є одним з чотирьох пілотних регіонів України (ще Дніпропетровська, Донецька області та м.Київ) з реформування системи охорони здоров'я.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 4. Надежда
  Надежда
  05-01-12, 14:07 | IP:81.30.169...
  Это просто безобразие, что сотворили в 1-й больнице: дневной стационар без туалета, здоровые дети вперемешку с больными взрослыми и частный стоматологический кабинет вместо хирургов.
 • 3. Семен
  Семен
  04-01-12, 06:52 | IP:80.91.178...
  Біда на державному рівні від мініністра до пілотувальників на містах і тому що взагалі находяться делітанти від галузі.Так тільки у нас в області керуют охороною здоров*я лікар-статистик,а в місті лікар-стоматолог,а курують галуззю охорони здоров*я і в області і в місті взагалі педагоги. А збільшення захворюванності,та смертності населення від пілотувальників треба чекати дуже щвидко,а тоді люди (від влади)які іх поставили цих дилетантів,будуть казати що помилились.Від об*еднання поліклінік в місті-таке враження,що це товарний ринок-де об*еднали промислову та продовольчу групи товарів до купи....
 • 2. наталья
  наталья
  04-01-12, 00:52 | IP:141.138.104...
  Хочеться плакати від того , що відбувається. З болем дивишся на молодих батьків, які стоять в черзі на плановий аналіз крові з немовлятком і поряд стоїть і кашляє не то від цигарок, не то від туберкульозу старезний дідуган, від якого за кілька метрів смердить цигарками. А ще засмучує той факт, що дорослі зазвичай ходять до лікаря хворі і з температурою, в той час , як дитинку хвору мама на вулицю не виведе, а викличе лікаря. В поліклініку діти ходять зазвичай на щеплення чи з іншими хворобами , які не передаються іншим діткам.В сучасних центрах здорові діти будуть набиратись болячок від ходячих хворих дорослих. Це просто жах. Якись прихований геноцид. Хочеться благати : схаменіться. Що ж ви робите?!!!!
  Була найкраща медицина в світі.Що тепер? Ще пройте кілька років такими темпами, і не буде кому лікуватись.
 • 1. smp
  smp
  03-01-12, 22:54 | IP:77.121.102...
  Такого бардака в нашей медицине еще небыло

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)