У п'ятницю тринадцятого вінничани знову шукали Діда Мороза та проводили флешмоби

14.01.12 18:17 2172

Заходи проведено за підтримки відділу у справах молоді та туризму міської ради спільно з комунальним закладом «Центр підліткових клубів за місцем проживання»

У п'ятницю тринадцятого вінничани знову шукали Діда Мороза та проводили флешмоби

Не  дивлячись на те, що Новорічні та Різдвяні свята незабаром закінчаться, а пошуки зниклого Діда Мороза ще тривають. У п'ятницю, 13 січня, його знову шукали серед вінничан. Бороду та вбрання Дідуся Мороза приміряли усім. Але де ж він справжній Дід Мороз? Це і досі залишається загадкою.

В цей же день у сквері Козицького (біля Вежі) діялося щось неймовірне: вибухи хлопавок та раптова перестрілка серпантином, яка розпочалася рівно о 15-00, коли пролунав бій годинника, привернула увагу усіх, хто в цей час знаходився у сквері. Участь в цьому флеш-мобі взяло близько 100 чоловік. Той, в кого влучили уявним пістолетом – серпантином, завмирав.

Фото

У п'ятницю тринадцятого вінничани знову шукали Діда Мороза та проводили флешмоби У п'ятницю тринадцятого вінничани знову шукали Діда Мороза та проводили флешмоби У п'ятницю тринадцятого вінничани знову шукали Діда Мороза та проводили флешмоби У п'ятницю тринадцятого вінничани знову шукали Діда Мороза та проводили флешмоби У п'ятницю тринадцятого вінничани знову шукали Діда Мороза та проводили флешмоби У п'ятницю тринадцятого вінничани знову шукали Діда Мороза та проводили флешмоби У п'ятницю тринадцятого вінничани знову шукали Діда Мороза та проводили флешмоби У п'ятницю тринадцятого вінничани знову шукали Діда Мороза та проводили флешмоби У п'ятницю тринадцятого вінничани знову шукали Діда Мороза та проводили флешмоби У п'ятницю тринадцятого вінничани знову шукали Діда Мороза та проводили флешмоби У п'ятницю тринадцятого вінничани знову шукали Діда Мороза та проводили флешмоби У п'ятницю тринадцятого вінничани знову шукали Діда Мороза та проводили флешмоби У п'ятницю тринадцятого вінничани знову шукали Діда Мороза та проводили флешмоби У п'ятницю тринадцятого вінничани знову шукали Діда Мороза та проводили флешмоби У п'ятницю тринадцятого вінничани знову шукали Діда Мороза та проводили флешмоби

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)