Сергій Кудлаєнко оголосив грант для студентів

24.01.12 12:18 3285 0

Мета конкурсу-гранту - пошук серед студентів успішних, активних і талановитих осіб та створення необхідних умов щодо їх подальшої професійної реалізації.

Сергій Кудлаєнко оголосив грант для студентів

Депутат обласної ради започаткував грант, завдяки якому четверо найкращих випускників місцевих ВНЗ зможуть працевлаштуватися по завершенню навчання.

Про це Сергій Кудлаєнко повідомив на зустрічі із представниками Вінницького студентства та молодіжних організацій області.

Метою даного конкурсу-гранту є пошук серед студентів випускних курсів успішних, активних і талановитих осіб та створення необхідних умов щодо їх подальшої професійної реалізації – можливість працевлаштування в органах влади та на підприємствах області.

Основні завдання проекту:

  • безпосередній контакт між роботодавцями і студентами;
  • підтримка талановитої молоді Поділля;
  • можливість отримати роботу в органах державної влади чи у відомій компанії.

- Умови конкурсу передбачають написання проектів, бізнес-планів студентами-випускниками (4-5 курсів) Вищих навчальних закладів області з чотирьох дисциплін: менеджмент, політологія, право та фінанси, розповідає Сергій Кудлаєнко. Серед поданих проектів компетентними членами журі, яке складатиметься з професорсько-викладацького складу та керівників підприємств, буде відібрано по чотири кращих проекти з кожної галузі знань.

Переможці отримають змогу протягом двох місяців стажуватися в органах державної влади і на підприємствах з їх подальшим працевлаштуванням. Ми повинні дати молоді шанс довести, що вони можуть працювати. І для цього достатньо мати знання та бажання. А не зв’язки та хитрість, переконаний депутат обласної ради.

Заявки до участі приймаються на електронну адресу: svk_grant@ukr.net

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)