Вінниччина взагалі не розраховувалася ще з Нового року за газ? ..

10.02.12 18:14 2631 6

Міністр ЖКГ викликав керівників регіонів-неплатників зі звітом на засідання уряду.

Вінниччина взагалі не розраховувалася ще з Нового року за газ? ..

Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Анатолій Близнюк викликав керівників органів місцевої влади регіонів, які мають заборгованості за газ, звітувати на засіданні Кабінету Міністрів.

«Взагалі не проводилося розрахунків за спожитий газ у 2012 році підприємствами Вінницької, Волинської, Луганської, Миколаївської, Рівненської та Тернопільської областей», - зазначив Анатолій Близнюк.

Він викликав представників місцевої влади регіонів-неплатників зі звітом на засідання уряду.

«Готуйтеся, ми з вас запитаємо. Донецька, Дніпропетровська, Харківська - ті, у кого найбільша заборгованість по областям. Готуйтеся на засідання Кабінету Міністрів з звітом з цього питання. Одне із засідань Кабміну буде присвячене цій темі. І ті області, про які я говорив раніше - Вінницька, Волинська, Луганська, Миколаївська, Рівненська та Тернопільська - теж готуйтеся. Я окремо з кожним із вас проведу таку роботу», - підкреслив Анатолій Близнюк.

Також він доручив своєму першому заступнику розробити заходи по персональній відповідальності щодо представників місцевої влади регіонів-боржників.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Сxid.info
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 6.
  12-02-12, 08:47 | IP:81.30.173...
  №4! Оксана права! Я дуже экономна,завжди рахую i кiлькiсть використаного,i температуру обiгрiву,та й платежi постiйно звiряю i розплачуюся в останнi днi мiсяця(як би авансом,до 1 числа !)багато рокiв i маю всi книжки з помiсячними платежами рокiв за 15.Що розбавляють-100%. Ранiше на тому ж рiвнi температури(на вIдмiтцi 3 для таких холодiв) у хатi в найтеплiшiй кiмнатi було не менше 19-20*, а тепер чiтко 16*. За 10 днiв мiсяця вже 200 кубiв пiшло при жорсткiй економiцi.Це значить,що за цих погодних умов ,пiде приблизно 600 кубiв.За останнi багато рокiв у зимовий перiод бiльше,нiж 560 нiколи не було!,як i температури у 16*.Тому,що розбавляють,я впевненна .А от тиску дотримуються,бо i накше у багатьох людей би котли повiдключалися(особливо у тих,у кого iталiйська автоматика,вона не працюе на зниженому тиску!)i ремонтникам прийшлося б бiгати по хатам та лагодити котли,як це було у 2005 роцi. У мене тодi через невчасне втручання працiвникiв газконтори(якi приходили 3 днi поспiль i нi чого не робили),розмерзлися батареi i Iх довелося вiдрiзати.Тiльки пiсля цього ремонтники на 4-й день вiдключили автоматику на нашому котлi.А тиждень менi з двома неповнолiтнiми дiтьми 15 та 1 року довелося ночувати у сусiдiв.
 • 5. Коментатору №3
  Коментатору №3
  11-02-12, 18:23 | IP:91.124.22...
  Шановний, лічильник в мене стоїть, не переживайте. Про спектральний аналіз розкажете мені коли прийдете в гості на чай. 2 кружки води на "нормальному" газі закипають хвилин 40, тож буде час поговорити і про нього, і про Європу. А там лічильники рахують спожите тепло (а не газ), тому там нема смислу робити газ таким "нормальним" як в нас.
 • 4. ОксанІ
  ОксанІ
  11-02-12, 16:52 | IP:178.95.208...
  Оксано, бажає тобі в твоєму житті хоч раз побувати в тій Європі, в якій ти ще ніколи не була. Лічильник на тепло, і ти можеш поставити в своєму будинку на Старомі місті, але розрахунки ведуться за спожитий газ, а не за отримане тепло. А те що в трубах на Старе місто йде нормальний газ, раджу провести спектральний аналіз, і впевнитись в тому, що коментарі потріно писати зі знанням справи.
 • 3. Оксана
  Оксана
  11-02-12, 12:20 | IP:91.124.22...
  В Европе, в которую мы идем семимильнми шагами, счетчики считают колличество полученного тепла на выходе, а не колличество полученного газа на входе. А то, что в наших трубах и газом-то трудно назвать.
 • 2. Андрей
  Андрей
  11-02-12, 11:03 | IP:77.121.105...
  Газ действительно разбавляют....

  убеждаюсь в этом каждый раз, когда сравниваю его расход с фактической температурой в квартире.

  Похоже, власти нашли новый способ зарабатывать на нас с вами!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)