"Швидка допомога" поїде на вінницькі села?..

13.02.12 16:12 2472 5

Вже за 20 хвилин людям зможуть надати допомогу, переконують в обласному управлінні охорони здоров'я.

"Швидка допомога" поїде на вінницькі села?..

В селах Вінниччини швидка скоріше прибуватиме на виклики. Завдяки відміні територіального розподілу області в медичній сфері. Карети швидкої до пацієнтів направлятимуть з тих амбулаторій, що знаходяться до них найближче.

Відтак вже за 20 хвилин людям зможуть надати допомогу, переконують в обласному управлінні охорони здоров'я. Сьогодні, аби дістатись хворих, лікарі інколи витрачають години. Координувати їхні пересування будуть диспетчери єдиної служби швидкої допомоги.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 5. Микола
  Микола
  15-02-12, 06:41 | IP:80.91.178...
  Є таке чудове село в Вінницький області Уладівка,де успішно працювала дільнична лікарня і навіть операціі складні робили.Закрили,розікрали,сьогодні хворих возять до Літіна,а поки довезли по тому розбитому шляху,то людині гаплик.Да і машина швидкоі допоги по цій дорозі витримує 2-3 роки єксплуатаціі і в брухт.Під проводом рехформ-наші горерехворматори від влади,поки що знищують існуюче і сьогодні вже добрались до міськоі швидкоі допомоги.Може новий міністр охорони здоров*я спинить цей бедлам, в такий важливій для людей галузі.І сьогодні нашим можновладцям треба повиганяти всіх медичних чиновників і на рівні міста і на рівні області і взяти досвідчених практичних медиків.Перед тим щоб щось робити в реформаціі,треба ці діі оговорювати з нами-населенням.Бо медицина в першу чергу для людей,а не для бездарних чиновників від медицини.
 • 4. д.Федор
  д.Федор
  13-02-12, 22:45 | IP:37.19.208...
  Оце діло. Потрібно повертати борги селу і згадати, що там теж люди живуть. А то все місто та місто. У Вінниці зі швидкою проблем немає, і ми так хочемо
 • 3. Валерій
  Валерій
  13-02-12, 18:29 | IP:37.55.4...
  Цілком згоден з Михайлом і Петром.Сам більше 10 років працював на швидкій.Бригад швидкої не збільшили,доріг немає,лікарні дільничі закрили.Черговий експеримент на виживання.
 • 2. Петро
  Петро
  13-02-12, 17:42 | IP:80.91.178...
  Біда в тому ,що медичною реформою переймаються ділетанти від медицини,від міністра до керманичей міського та областного управлінь охорони здоров*я.Лишити місто без швидкоі допомоги-це перекрити кровеносні судини людині.Будь ласка організовуйте для області таку службу,але не лізьте будь ласка в 300000 місто,дє швидка допомога успішно працює майже 100 років і влаштовує всіх Вінничан без нарікань.
 • 1. Михайло
  Михайло
  13-02-12, 16:39 | IP:80.91.178...
  Це очередна дурня горереформаторів,бо спочатку треба шляхи будувати на села,а потім вирішувати такі питання.Лишать місто без швидкоі допомоги,а це смертність і захворюванність міського населення,які ростут шаленними кроками.Хіба нема в нас людей,які можуть спинити цей безлад......Вже зробили з філіі Замостянськоі поліклінікі на Тяжилові три зовсім незрозумілих алямедзакладів,збили до купи дорослі і дитячи медзаклади, де нема до кого звернутись за меддопомогою.Тепер давайте лишим місто без швидкоі,а через 1-2 роки будем трупи рахувати з міського населення.Хіба таку владу ми обирали..........

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)