Більше доби інспектори ДПС Вінниччини намагаються допомогти подружжю та врятувати їх яблука від обмороження

16.02.12 12:26 4574

Сьогодні вранці мікроавтобус евакуатором доправили до села Якушинці Вінницького району на ремонт

Більше доби інспектори ДПС  Вінниччини намагаються допомогти подружжю та врятувати їх яблука від обмороження

Минулої доби о сьомій ранку неподалік села Пултівці Жмеринського району екіпаж інспекторів роти ДПС УДАІ м. Вінниці Василь Завірюха та Олександр Ткаченко побачили на обочині покинутий мікроавтобус «Івеко». Водія поруч не було, тому встановили патрулювання. Згодом до автомобіля підійшов 40-річний чернівчанин і повідомив правоохоронцям, що в його автомобілі зламалась піввісь заднього правого колеса. Їздив до Жмеринки, щоб відремонтувати. Сподіваючись на власні сили, від запропонованої інспекторами допомоги відмовився. Проте встановити і закріпити колесо ніяк не вдавалося. Автомобіль був завантажений трьома тоннами яблук. Інспектори знову запропонували допомогу, проте чоловік лише попросив солярки. Сподівався на власні сили. Уже ввечері зрозумів, що сам не впорається.

Інспектори ДПС викликали евакуатора. Але спроби завантажити автівку виявилися марними, знову відпало колесо. Довелося шукати інший автомобіль, щоб перевантажити яблука. Упродовж всього часу інспектори ДПС поруч з автівкою забезпечували безпеку дорожнього руху. Час збіг швидко, і лише сьогодні вранці мікроавтобус вдалося евакуатором доправити до села Якушинці Вінницького району, де мають відремонтувати його. Там яблука перевантажать у відремонтований бус і водій зі своєю дружиною поїдуть далі, до Кіровограду, куди планували.

Служба профілактичної роботи УДАІ УМВС у Вінницькій області.

Фото

Більше доби інспектори ДПС  Вінниччини намагаються допомогти подружжю та врятувати їх яблука від обмороження Більше доби інспектори ДПС  Вінниччини намагаються допомогти подружжю та врятувати їх яблука від обмороження

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)