Вчителі Вінниччини продовжують боротися за першість у конкурсі "Учитель року-2012"

16.02.12 15:26 2435 1

Основні завдання конкурсу - удосконалення фахової майстерності вчителів та стимулювання їх творчого самовдосконалення, популяризація педагогічного досвіду та підвищення престижу вчительської професії.

Вчителі Вінниччини продовжують боротися за першість у конкурсі "Учитель року-2012"

На базі Вінницького обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників та загальноосвітніх навчальних закладів міста Вінниці проходить ІІ (обласний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2012».

Переможці найпершого – районного – туру представляють на розсуд журі власні розробки, методичні напрацювання та педагогічний досвід, виборюючи право представляти область на Всеукраїнському рівні.

Серед основних завдань конкурсу - удосконалення фахової майстерності вчителів та стимулювання їх творчого самовдосконалення, популяризація педагогічного досвіду та підвищення престижу вчительської професії.

Цьогоріч у фаховому змаганні свою майстерність демонструють учителі української мови і літератури, біології, етики, іноземної (англійської) мови та фізичної культури.

Відповідно до Положення, обласний тур конкурсу проходить у три етапи: у першому беруть участь представники з кожного району, до наступного переходять 12 учителів із загальної кількості учасників, на третьому етапі залишається 5 педагогів, серед яких і визначається кращий із кращих.

Відтак, перший етап обласних педагогічних перегонів вже подолали учителі української мови і літератури, етики, іноземної (англійської) мови та біології. Тож по дванадцять учасників кожної номінації нині активно готуються до наступного етапу змагань.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. Оксана
    Оксана
    17-02-12, 10:03 | IP:91.124.165...
    Цікаво, а що дає вчителю це звання, окрім морального задоволення? Тим більш в нашій шкільній системі. Мій вчитель був переможцем цього конкурсу, а вже кілька років практично безробітний. Він дійсно талановитий фахівець, але нашим школам це, виявляється, непотрібно. Навпаки, нездарні вчителі ставлять палки в колеса, намагаючись вижити з колективу, щоб не було видно їхньої бездарності на його фоні. Тай у вчителів без такого звання, але талановитих, така ж участь в більшості випадків.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)