Увага!!! Попередження! Сьогодні над містом Вінниця буде випущено Вірус, вірус доброти!

17.02.12 12:13 3848

17 лютого о 15:00 на площі Театральна відбудеться відкриття «Будиночку ДОБРОТИ» та знайомство з його жителями «посланцями доброти» з різних міст.

Увага!!! Попередження! Сьогодні над містом Вінниця буде випущено Вірус, вірус доброти!

Після чого учасники Епідемії розійдуться містом показувати приклад гарних справ, підійматимуть перехожим настрій та пропонуватимуть приєднатись до заходу. В рамках Епідемії доброти 2012 у Вінниці одночасно відбуватимуться більше 20 флеш-акцій по місту. Окрім того посланці доброти відвідають дитячий будинок «Добробут», школи-інтернати по області, лікарні та будинок пристарілих. У книгарні «Є» відбудеться марафон дитячих заходів, де у дітвори буде змога створити свою книгу, посланці доброти чекатимуть з 14:00 до 18:00 .

Вірус доброти охопив вже навчальні заклади, у яких з самого ранку відбуваються різні флеш-акції. Де студентів на великій перерві зустрічали з обіймами, дарували стрічки доброти, ходили з скриньками побажань та прогнозу, весло відкривали двері дівчатам, креативно дякували викладачам за проведену пару та багато інших веселих активностей проходило та досить проходить у школах та ВНЗ міста.

«Епідемія доброти 2012» - це міжнародний захід, присвячений Дню спонтанного прояву доброти. Цього року під егідою «Епідемії» його відзначають у 9 країнах світу та більш ніж 70 населених пунктах у різних куточках України. У цей день одночасно відбуватиметься багато різних акцій, флешмобів, спрямованих на привернення уваги людей до гарних вчинків.

Епідемія Доброти у Вінниці – це свято, яке Вінничани роблять для Вінничан. Координатори цього року є представники таких організацій:

БФ "Подільська громада", БФ Бригантина, Демократичний Альянс, Студентський парламент, управління у справах сім’ї та молоді Вінницької ОДА, Вінницька міська рада, Тематичний фонд «1 копійка», НСОУ-ПЛАСТ, студентські ради, активісти зі шкіл та ін.

Міста, які приєднались:

Вінниця, Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Хмільник, Чернігів, Черкаси, Чигирин, Умань, Полтава, Комсомольськ, Кременчук, Диканька, Шаргород, Херсон, Білозерка, Житомир, Гайсин, Івано-Франківськ, Іллінці, Липовець, Київ, Переяслав-Хмельницький, Рівне, Могилів-Подільський, Луганськ, Одеса, Брянка, Миколаїв, Бар, Дніпропетровськ, Бершадь, Луцьк, Володимир-Волинський, Калинівка, Крижопіль, Донецьк, Маріуполь, Літин, Калуш, Войнилів, Перевозець, Немирів, Теплик, Муровані Курилівці, Чечельник, Шаргород, Львів, Миколаїв (Львівська область), Василівка, Глухів, Чуднів, Сімферополь, Острого, Севастополь, Сєверодонецьк, Чернівці, Київ та ін.

Нагадаємо:

«Епідемія доброти» - це захід, який був ініційований БФ «Подільська громада» та БФ «Бригантина» у 2010 році, до якого приєдналось багато громадських організацій, ініціативних груп, студентів та активних вінничан. У 2011 році Епідемія доброти стала Всеукраїнським святом, до якого долучились більше 54 населених пунктів зі всієї країни. У різних областях Епідемія проходила по-різному, від відвідування дитячих будинків, лікарень, шкіл до справжнього свята на вулицях міст.

 

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)