У Вінниця з нагоди Дня Захисника Вітчизни вшанували пам'ять героїв-подолян

23.02.12 14:49 3180

П'ять залпів салюту біля Меморіалу слави

У Вінниця з нагоди Дня Захисника Вітчизни вшанували пам'ять героїв-подолян

23 лютого, у Вінниці з нагоди Дня захисника Вітчизни генерали та офіцери Командування Повітряних Сил Збройних Сил України, військовослужбовці місцевого гарнізону, керівники місцевої влади, представники політичних партій, ветеранських та громадських організацій поклали вінки та квіти до Меморіалу слави, що у центрі міста.

Для кожного вінничанина, це священне місце пам’яті та скорботи про безсмертний подвиг захисників Батьківщини, адже на меморіальних плитах Меморіалу викарбувані імена героїв-подолян, котрі загинули в роки Великої Вітчизняної війни.

Присутні вшанували пам'ять героїв хвилиною мовчання та п’ятьма залпами салюту на їх честь. Взвод почесної варти Командування Повітряних Сил під акомпанемент військового оркестру урочистим маршем віддав військове вітання загиблим захисникам Вітчизни.

 

Фото

У Вінниця з нагоди Дня Захисника Вітчизни вшанували пам'ять героїв-подолян У Вінниця з нагоди Дня Захисника Вітчизни вшанували пам'ять героїв-подолян У Вінниця з нагоди Дня Захисника Вітчизни вшанували пам'ять героїв-подолян У Вінниця з нагоди Дня Захисника Вітчизни вшанували пам'ять героїв-подолян

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Сергій Фурдик
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)