Медреформа: аби не гірше

23.02.12 15:25 2641 7

Ірина Акімова радить робити медреформу обережно, бо скоро вибори

Медреформа: аби не гірше

Сформувати реєстр пацієнтів, влаштувати територіальні центри екстреної допомоги, сформувати плани-схеми госпітальних округів та відпрацювати фінансові механізми. Такі завдання по проведенню медичної реформи на 2012 рік поставила Перший заступник Глави Адміністрації Президента України Ірина Акімова на всеукраїнський селекторній нараді з представниками пілотних регіонів: Вінницької, Дніпропетровської, Донецької областей та міста Київ.

Ірина Акімова заслухала ситуацію у регіонах та дала завдання, проводити реформу рішуче, але обережно, не забуваючи, що 2012 — електоральний рік.

- Сьогодні основне наше завдання - підбити підсумки, подивитися на проблеми, які ми вирішували і які залишилися в 2011 році, та перспективи на цей рік. Наше головне завдання, щоб лікарі і пацієнти відчули поліпшення. Важливо не погіршити існуючу ситуацію, а дати можливість населенню відчути покращення,- сказала Ірина Акімова

Нагадаємо, медична реформа у 4 пілотних областях проходить у кілька етапів. Вінниччина розпочала підготовку до 2 етапу - створення госпітальних округів, який планують розпочати у 2013 році.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 7. Марина
  Марина
  25-02-12, 05:02 | IP:80.91.178...
  Я бы посоветовала начать реформы в медицине с сильных мира сего,а именно депутатов и чиновником всех рангов и членов их семей, надо лечить не за границей,Конче-Заспо или региональных Лечсанупров(Чернобельских лечебниц),а пусть идут к моему новоиспеченному "семейному врачу-универсалу",владеющему 28-му медицинскими специальностями,который очень оперативно и потихоньку будет отправлять весь вышеупомянутый контингент в могилу.Таким образом,в течении ближайшей пятилетки у горереформаторов отпадет всякое желание участвовать в таком жизненно важном процессе,как здоровье населения.А вот выборы они уже проиграли и не на 3%-5%,а гораздо больше,так как "быдло"-то есть мы электорат,прекрасно видим,как идет уничтожение отрасли,а это наше с Вами здоровье,которое никого не интересует,а тем более властьимущих.
 • 6. Михайло
  Михайло
  24-02-12, 00:25 | IP:80.91.178...
  І щоб знала пані Акімова,що в такому місті як Вінниця реформами медицини займаються педагогичні і медичні чиновники,які в очі не бачили хвороі людини,то лишили би цей пілотний проект в спокоі і дали можливість нам і нашим дітям вижити в цей складний час.Це ще квіточки,а плоди будуть після введення Тяжилівського чуда,де з нормальноі поліклініки зробили три незрозумілих новоутворення під гаслом амбулаторіі сімейного лікаря.І свій єлекторальний рік ПР вже програла,бо який лешій буде голосувати за політичну сила,яка під гаслом реформ, за рік наробила стільки бід на ниві охорони здоров*я,яке буде відчуватись не на одному поколінню Вінничан.
 • 5. Andersena
  Andersena
  23-02-12, 18:14 | IP:109.108.233...
  Гарно сказано не погіршити ситуацію, але виходить все навпаки. Яка ж то реформа????? Збили і дітей і дорослих в одному місці, це правильно??? Це для людей??? Я не можу сходити на плановий огляд дитини, а все тому що один раз сходила, як можно з немовлятком йти в самий \"очаг\" хворих дорослих людей??? Жодних умов, умови жахливі. Дитину навіть зважити не могли, тому що на вагах з гиркями важили ще в минулому столітті. Наш педіатр запитує чому я не зявляюсь на огляд, а як я можу йти з маленькою дитиною в якої навіть прививки БЦЖ немає в громадські місця???

  Хотялося щоб пані Акімова прочитала ці відгуки, але це малоймвірно:((((
 • 4. zu
  zu
  23-02-12, 17:56 | IP:93.183.244...
  Про яке поліпшення може йти, коли ти в лікарні висиджуєш 2-3 години в черзі, де можна підхопити всі інфікції. І це вони піклуються про людей, геноцид це, а не піклування. Про кармати свої вони піклуються більше всього, а ми - люди для них мурахи...
 • 3. ВАлентина
  ВАлентина
  23-02-12, 17:51 | IP:178.95.30...
  А хіба може бути ще гірше, радійте що ще здорові, бо на медицину надії немає!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)