Орденом "За заслуги" нагороджений архієпископ Тульчинський і Брацлавський Іонафан

29.02.12 13:40 2269

На урочистих зборах 28 лютого у Вінницькому обласному музично-драматичному театрі ім. Н. Садовського орден архієрею вручила перший віце-прем'єр-міністр України Раїса Богатирьова

Орденом "За заслуги" нагороджений архієпископ Тульчинський і Брацлавський Іонафан

Указом Президента України В.Ф. Януковича від 27 лютого 2012 року, за поданням голови Вінницької обласної державної адміністрації Н.В. Джиги, у зв'язку з 80-річчям утворення Вінницької області архієпископ Тульчинський і Брацлавський Іонафан (Єлецьких) удостоєний державного ордена України «За заслуги» III ступеня, повідомляє Патріархія.Ru з посиланням на прес-службу Тульчинської єпархії.

На урочистому ювілейному зібранні, яке відбулося 28 лютого у Вінницькому обласному музично-драматичному театрі ім. М. Садовського, орден правлячому архієрею Тульчинської та Брацлавської єпархії вручила перший віце-прем'єр-міністр України, міністр охорони здоров'я України Раїса Богатирьова.

У статуті ордена «За заслуги», заснованого Указом Президента України від 22 вересня 1996 року, сказано, що нагорода вручається за видатні досягнення в економічній, науковій, соціально-культурній, військовій, державній, громадській та інших сферах суспільної діяльності на благо Україні.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Благовест
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)