Магазин товарів, виготовлених "на зоні", конкуруватиме цінами і натуральним деревом

01.03.12 09:03 4303

У Вінниці відкрили магазин з товарами, які виготовляють ув'язнені із восьми установ на території Вінниччини

Магазин товарів, виготовлених "на зоні",  конкуруватиме цінами і натуральним деревом

У Вінниці відкрили магазин з товарами, які виготовляють ув'язнені. Пропонують понад 150 товарів з дерева, заліза та лози.

"Звозять товари з восьми установ, які знаходяться на території Вінниччини. Придбати тут можна буде від вирізьбленої троянди, вуличної лавки до дубової кухні. Поки ми не торгуємо, лише представляємо свою продукцію", - каже продавець Олена.

Не торгують, бо не встигли дооформити всі дозволи. Обіцяють почати роботу за кілька днів.

"Люди приходять, прицінюються. Вже відклали камінний набір, три тарілочки під цукерки. Наша продукція вдвічі дешевша, ніж пропонують в інших магазинах. У нас все з натуральної сировини. А головне — повний ексклюзив. Бо це ж ручна робота. Кожен товар не повторює інший", - додала вона.

Магазин-виставка працює з 9 по 18 годину з понеділка по п'ятницю. Його відкрили на території установи виконання покарань №1 по вул. Островського.
 

Фото

Магазин товарів, виготовлених "на зоні",  конкуруватиме цінами і натуральним деревом Магазин товарів, виготовлених "на зоні",  конкуруватиме цінами і натуральним деревом Магазин товарів, виготовлених "на зоні",  конкуруватиме цінами і натуральним деревом Магазин товарів, виготовлених "на зоні",  конкуруватиме цінами і натуральним деревом

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Gazeta.ua
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)