Тренінг "Профілактика професійного вигорання" для центрів зайнятості

05.03.12 09:17 3875 1

Метою тренінгу було діагностування стану фахівців і навчання запобігати негативним процесам.

Тренінг "Профілактика професійного вигорання" для центрів зайнятості

В обласному центрі зайнятості громадською організацією «Паросток» було проведено тренінг «Профілактика професійного вигорання». До роботи було залучено професійного психолога, тренера Наталю Мисаченко.

У заході брали участь 14 провідних спеціалістів із районних Центрів зайнятості (Тульчинський, Немирівський, Жмеринський, Лівобережний, Літинський, Іллінецький, Погребищенський, Калинівський, Гайсинський, Липовецький, Барський, Мурованокуриловецький, Ладижинський, Тростянецький) , а також головний спеціаліст Вінницького обласного центру зайнятості.

Метою тренінгу було діагностування стану фахівців, а також виявлення ознак професійного вигорання. Не менш важливою складовою було навчання запобігати негативним процесам. Коли фахівець отримав інформацію про ознаки професійного вигорання та свідомо навчиться аналізувати свій стан, то він зможе краще надавати послуги тим, хто звертається до нього по допомогу у зв’язку з працевлаштуванням.

На початку тренінгу виявились такі, що категорично заявили, ніби їх ця тема не дуже обходить і не видається важливою. Проте під час заходу тренер зумів організувати роботу так, що затяті скептики перетворилися на найактивніших учасників.

Після сеансу релаксації учасники змогли проявити свої емоції. Отож, наприкінці роботи усі дякували за проведений тренінг і визнавали, що отримали багато цікавої та корисної інформації для себе.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. Олександр
    Олександр
    05-03-12, 11:04 | IP:92.112.100...
    У заході брали участь 14 провідних спеціалістів із районних Центрів зайнятості, замість РОБОТИ і в робочий час. Отож, наприкінці роботи усі дякували за проведений тренінг і визнавали, що отримали багато цікавої та корисної інформації для СЕБЕ.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)