На котячій виставці вінничанам показали 120 пухнастиків

12.03.12 16:25 10924

Котиків привезли не тільки з інших міст України, а й з Москви та Мінська

На котячій виставці вінничанам показали 120 пухнастиків

Дводенна міжнародна виставка котів, яка пройшла на вихідних у Вінниці, зібрала аншлаг. Щоб подивитися на милих тваринок різних порід, люди стояли у черзі.

120 пухнастиків з різних країн і міст привезли їхні власники. Окрім вінничан, участь у виставці взяли гості з Києва, Львова, Житомира, Могилева-Подільського, Одеси, Мінська, Москви.

- Найбільше було представників шотландських висловухих. А також — сфінксів — у нас ця порода, до речі, все популярніша, - розповідає Наталя Вовк, організатор і президент ВКЛК “Кет”. - Журі, у якому був представник з Німеччини, відзначило високий рівень котиків, приємно здивувалися, що у нас такі висококласні пухнастики.

Кращим у перший день виставки став вінницький хайленд фолд (шотландська довгошерстна кішка). У другий день — представник британської голубої породи. Він же отримав найбільше глядацьких голосів.

Вінничанка Валентина Кудас принесла на виставку двох своїх котиків — бенгальця і шотландця.

- Це гарна можливість поспілкуватися з іншими заводчиками, досвідом поділитися. З рештою, відчути, що твоя кішка — більше, ніж просто домашня тварина, - переконана Валентина. - З нашим шотландцем ми закриваємо титул інтер-чемпіона. А бенгалець, оскільки ще маленький, виступає як юніор. Ця порода з'явилися шляхом змішування азіатської леопардової з домашньою. Років 10 тому така кішка дуже сильно покусала людину, породу перестали виставляти, її боялися. Дуже довго з неї виводили дикість. І тепер такі коти - лагідні й ніжні, люблять дітей, легко уживаються з іншими тваринами у домі, дуже люблять плавати, стрибають на висоту два з половиною метри!

Кішка Оксани Черняк — донський сфінкс — стала зіркою фотокамер. Спеціально для виставки хазяйка пошила для своєї киці іспанську сукню.

Такої породи у нашому місті небагато, в основному — канадські сфінкси. Можливо тому, що це дороге задоволення: кошеня може коштувати до тисячі доларів, - розповідає Оксана. - Сфінкси ніжні і дружелюбні, цікаві. Великий плюс, що нема шерсті, а тому нема проблеми з алергією

Наступна, ювілейна виставка кішок, запланована на осінь, коли вінницькому клубу виповниться 15 років.

Фото

На котячій виставці вінничанам показали 120 пухнастиків На котячій виставці вінничанам показали 120 пухнастиків На котячій виставці вінничанам показали 120 пухнастиків На котячій виставці вінничанам показали 120 пухнастиків На котячій виставці вінничанам показали 120 пухнастиків На котячій виставці вінничанам показали 120 пухнастиків На котячій виставці вінничанам показали 120 пухнастиків

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Ірина КУПЕЦЬКА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)