За титул "Міні Міс Вінниця" змагатимуться 24 дівчинки

13.03.12 16:18 9107

Маленькі красуні вразили доросле журі красою, талантом і винахідливістю

За титул "Міні Міс Вінниця" змагатимуться 24 дівчинки

У суботу, 10 березня, у вінницькому Будинку офіцерів відбувся кастинг конкурсу «Міні Міс Вінниця 2012». У ньому взяли участь 56 дівчаток у віці від п'яти до 13 років. Прагнули сподобатися журі усім, що тільки вміли: танцями й гімнастикою, грою на музичних інструментах, співом, віршами...

Судді, у свою чергу, оцінювали талант, артистичність і вміння дефілювати. Одні учасниці і справді виходили на сцену, як справжні дорослі міс - сміливо і впевнено. Інші хвилювались: запиналися, стримуючи сльози. Та ще більше, мабуть, хвилювалися за учасниць батьки, які тим часом за кулісами слідкували за кожним рухом своїх чад.

Замість запланованих 20 учасниць, які мали пройти у фінал конкурсу, журі обрало 24. Сьомого квітня дівчатка змагатимуться за першість у фіналі. Кращих визначатимуть у трьох вікових категоріях: від 5 до 7 років, від 8 до 10, від 11 до 13. Після конкурсу у Вінниці маленькі і юні переможниці представлять наше місто на конкурсі «Міні Міс Україна 2012», який відбудеться у Києві 12 травня.

За словами Лілії Поліщук, організатора конкурсу «Міні Міс Вінниця 2012», рішення про відбір до фіналу члени журі ухвалювало одноголосно.

- Обирали найяскравіших дітей. Та як на мене, оцінювати, особливо найменших, було непросто. Багато хто помітно хвилювався, слова забував, - каже Лілія. - Усім, хто не пройшов, раджу не засмучуватися, і запрошую на конкурс наступного року.

Попереду у маленьких фіналісток — непростий місяць тренувань. Двічі на тиждень вони займатимуться з професійними хореографами, щоб у день фіналу якнайкраще показати себе.

Фото

За титул "Міні Міс Вінниця" змагатимуться 24 дівчинки За титул "Міні Міс Вінниця" змагатимуться 24 дівчинки За титул "Міні Міс Вінниця" змагатимуться 24 дівчинки За титул "Міні Міс Вінниця" змагатимуться 24 дівчинки За титул "Міні Міс Вінниця" змагатимуться 24 дівчинки За титул "Міні Міс Вінниця" змагатимуться 24 дівчинки За титул "Міні Міс Вінниця" змагатимуться 24 дівчинки За титул "Міні Міс Вінниця" змагатимуться 24 дівчинки За титул "Міні Міс Вінниця" змагатимуться 24 дівчинки За титул "Міні Міс Вінниця" змагатимуться 24 дівчинки За титул "Міні Міс Вінниця" змагатимуться 24 дівчинки За титул "Міні Міс Вінниця" змагатимуться 24 дівчинки За титул "Міні Міс Вінниця" змагатимуться 24 дівчинки За титул "Міні Міс Вінниця" змагатимуться 24 дівчинки За титул "Міні Міс Вінниця" змагатимуться 24 дівчинки За титул "Міні Міс Вінниця" змагатимуться 24 дівчинки За титул "Міні Міс Вінниця" змагатимуться 24 дівчинки За титул "Міні Міс Вінниця" змагатимуться 24 дівчинки

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Ірина КУПЕЦЬКА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)