Як після 23 лютого їздить Старе місто

14.03.12 16:23 2778 6

Планується, що влітку автобуси ходитимуть на Старе місто до 2-ї години ночі

Як після 23 лютого їздить Старе місто

Продовжується слідкування за тим, як розгортаються події навколо впровадження у місті нової системи руху громадського транспорту. Як після 23 лютого їздить Старе місто, дивіться у відеосюжеті:

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 6. Сергей
  Сергей
  20-03-12, 12:33 | IP:91.124.113...
  Очень неудобно, что маршрутки едут только до пл.Победы. Нагрузишься на рынке и тащи торбы, ладно еще мне мужику, а женщинам? С пересадками с теми же торбами тоже весело, на автобус надежды мало и он и так загружен народом обязательно пополам с кравчучками. И в садик многие мои соседки в муках транспорта тащат малышню (как уже упомянуто было. Маршрутка №7 вообще больной вопрос. Кому надо этот апендицит до Урожая? Верните прежний маршрут,который был удобен и Вишенке и Старому городу.
 • 5. ольга
  ольга
  15-03-12, 16:56 | IP:109.251.161...
  Справді таке враження, що Старе Місто не охоплює райони Шкільної, П*ятихаток, Тимощука і там не люди живуть! показують лише про 21 маршрут.
 • 4. Оксана
  Оксана
  15-03-12, 16:40 | IP:178.94.139...
  Таке враження, Світлано, що лише ми з Вами вдвох на Старому місті живемо... Хоча, сьогодні я ще бачила здивовані очі жінки, яка вперше почула, що 69 маршруту більше не існує. В сплячці люди, чи що? Чи до одного місця їм все?..
 • 3.
  15-03-12, 07:11 | IP:81.30.173...
  Оксана!пiдтримую! №7 потрiбно додавати взагалi. Так бувае,що я з дитиною змушенi лiкуватися у лiкарнi Ющенка.Зранку автобус №7 так набиваеться,що вже на Московськiй повний,а на Пертовського люди в ного вже й влiзти не можуть.За пл.8 Березня я взагалi мовчу.Але ж там додали №21(як кажуть?). А про "Богдани" я також писала у попереднiй статтi.Взагалi,розумний власник не пускае в години неповного завантаження(днем та пiзно увечерi) великi машини,а малi б i роботу б виконали,i пальне зекономили.Якби керiвники давали своiм машинам рiзнi рознарядки в рiзнi мiсця,то можна було б значно зекономити кошти i транспорт був би там i у тiй кiлькостi,в якiй портiбен.Але ж для наших чиновникiв чи начальникiв зорганiзувати роботу ТТУ саме так- неможливе i "занадто важке" явище. Бажаю iм успiху i нам-вирiшення всiх наших транспортних проблем.
 • 2. Оксана
  Оксана
  14-03-12, 19:47 | IP:178.94.174...
  Старе місто - це не лише район педучилища й будинку відпочинку. Чому ні слова про пл. Шкільну й вул.Тимощука? Стрюк В.В., звичайно, молодець. Він щодня зранку контролює свої машини сам. А з рештою як? Наприклад, 2а в вихідні дні зранку не виїжджають, 69 маршруту немає, автобуса ні одного - їдь як хочеш. 7а воюють між собою "ттушні" і старі. Людям зручніше добиратись до пр. Космонавтів - вперто чекають саме цих машин, а "ттушні" їх блокують, бо до Урожаю їхати незручно, а за пересадки платити нікому не хочеться. Автобус №7 має незручний для робочого дня розклад і через день ламається чи неясно чому їде в депо замість маршруту. Багатьом невигідно їхати лише до пл.Перемоги: зайві затрати часу й грошей. Про поїздки мамочок з дітьми в дитсадки далі пл. Перемоги й казати нічого, одне співчуття. Про ситуацію з транспортом на пл. Шкільній вже розказала Світлана. Я згодна з кожним її словом.

  Розписати реформу в райдужних тонах не важко, але реальність трохи інша. Зверніть увагу як в сюжеті грузиться автобус 21 - розплюснуті по вікнах мармизи, зате наступний вже напівпорожній. То не краще було б пустити "Богдани", якщо вже так категорично проти "мерседесів" й "фольксвагенів". Частіше їздили й не порожні були б.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)