Питання освітніх округів обговорювали на конференції освітяни Вінниччини

16.03.12 09:34 2124 1

Учасники конференції також ознайомилися із досвідом роботи колег Козятинщини

Питання освітніх округів обговорювали на конференції освітяни Вінниччини

На базі Вінницького обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників пройшла міжрайонна науково-практична конференція «Створення освітніх округів та науково-методичне забезпечення їх діяльності».

Відкриваючи роботу засідання, перший заступник начальника управління освіти і науки обласної державної адміністрації Олена Чорна проаналізувала роботу органів управління освітою по створенню освітніх округів, зазначивши, що в останні роки оптимізується мережа навчальних закладів, визначаються опорні школи, впроваджуються прогресивні форми навчання, що сприяє підвищенню якості та доступності освіти. «Стратегічним пріоритетом освітньої політики залишається формування суспільства, яке постійно навчається, засвоюючи демократичні цінності, розвиваючи громадянське суспільство», - наголосила Олена Чорна.

Про науково-педагогічні аспекти управління процесом формування оптимальної освітньої мережі регіону та використання державно-громадських засад у створенні освітніх округів в області інформували учасників конференції доцент кафедри методології та управління освітою Вінницького обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Надія Василенко та завідувач цієї ж кафедри Людмила Юрчук.

Серед розглянутих на конференції питань – сучасні підходи до організації профільного навчання та діяльності освітніх округів, а також науково-педагогічний супровід забезпечення їх роботи.

По завершенню пленарного засідання учасники конференції у форматі «круглого столу» обговорили основні проблеми та перспективи розвитку освітніх округів області та ознайомилися із досвідом роботи колег Козятинщини щодо створення та діяльності в районі освітніх округів.

За підсумками роботи конференції учасники зібрання прийняли відповідну резолюцію

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1.
    16-03-12, 14:12 | IP:81.30.173...
    Я вважала,що округ-це одиния вимiру певноi площi з певною густотою населення.Невже мiськвно не справляеться з разподiлом коштiв по школах мiста,що ще необхiдно створювати щось на зразок райвно? Чи потрiбно ще годувати купу чиновникiв,а на нашу безплатну освiту будуть витинатися батьки учнiв?То в Европi значно краще! Там школи безоплатнi,i навiть бiльшiсть ВУЗiв значно дешевша,нiж в Украiнi!(матерiал показував канал Iнтер).Рiвень сьогоднiшньоi освiти значно нижчий,нiж 25-30 рокiв назад!I нiякi ноу-хау не дають ,та й ,на жаль, не можуть дати гарного результату!Бо дипломи зараз мають усi, а робiт пiд них немае(роботи е лише "по блату",по кумiвству та родству,iншим або самим побиратись по наймам,або ж за кордон).

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)