Підприємство з десятимільйонним боргом по податках відповідатиме перед судом

24.10.08 09:29 1978 1

Посадовим особам одного з найбільших вінницьких підприємств, надавачів послуг населенню, невдовзі доведеться відповідати перед судом за ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

Підприємство з десятимільйонним боргом по податках відповідатиме перед судом

- На початку 2008 року податкові міліціонери Вінниці встановили, що відповідальні працівники підприємства, достовірно знаючи про порядок нарахування та строки сплати податків, не збільшили валові доходи на суму непогашеної заборгованості перед вітчизняними підприємствами, - повідомляють в УПМ ДПА у Вінницькій області. - Таким чином, за півтора року не було нараховано та не сплачено до бюджету 12,7 млн.грн.

Кримінальна справа, порушена за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.212 КК України (ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах), проти головного бухгалтера підриємства, перебувала у провадженні слідчих податкової міліції. Щоб відшкодувати збитки, завдані державі, за постановою суду на грошові кошти підприємства в сумі 12,2 млн. грн., що зберігаються на рахунку в банку, накладений арешт. Наразі кримінальна справа направлена до суду.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. Олександр
    Олександр
    25-10-08, 19:08 | IP:91.124.112...
    З податків живуть пенсіонери і бюджетники. Податки повинні платити ВСІ. Хто не платить - той злодій. А капітан Жеглов говорив: "ВОР ДОЛЖЕН СИДЕТЬ В ТЮРЬМЕ".

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)