Підприємство з десятимільйонним боргом по податках відповідатиме перед судом

24.10.08 09:29 2307

Посадовим особам одного з найбільших вінницьких підприємств, надавачів послуг населенню, невдовзі доведеться відповідати перед судом за ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

Підприємство з десятимільйонним боргом по податках відповідатиме перед судом

- На початку 2008 року податкові міліціонери Вінниці встановили, що відповідальні працівники підприємства, достовірно знаючи про порядок нарахування та строки сплати податків, не збільшили валові доходи на суму непогашеної заборгованості перед вітчизняними підприємствами, - повідомляють в УПМ ДПА у Вінницькій області. - Таким чином, за півтора року не було нараховано та не сплачено до бюджету 12,7 млн.грн.

Кримінальна справа, порушена за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.212 КК України (ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах), проти головного бухгалтера підриємства, перебувала у провадженні слідчих податкової міліції. Щоб відшкодувати збитки, завдані державі, за постановою суду на грошові кошти підприємства в сумі 12,2 млн. грн., що зберігаються на рахунку в банку, накладений арешт. Наразі кримінальна справа направлена до суду.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)