Держслужбовець вимагав хабарі за... неперевірку

24.10.08 09:41 2436 4

Управлінням СБ України у Вінницькій області викрито та припинено злочинну діяльність головного спеціаліста одного з міжнародних відділів управління контролю за використанням та охороною земельних ресурсів Вінниччини.

Держслужбовець вимагав хабарі за... неперевірку

Про це повідомляє прес-група УСБУ. Чоловік вимагав хабарі від власників будівель, які не оформили належним чином земельні ділянки, де розташовані їх об'єкти господарювання.

Чиновника затримано „на гарячому" під час одержання хабара від власника торговельного закладу в Шаргородському районі за непроведення перевірки щодо оформлення земельної ділянки.

Прокуратурою Вінницької області стосовно даної службової особи порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.368 (одержання хабара, поєднане з вимаганням) Кримінального кодексу України.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 4. Лаврентій Павлович
  Лаврентій Павлович
  26-10-08, 20:44 | IP:92.112.191...
  Олександру.
  СБУ це правоохоронний орган спеціального призначення, основні кадри якого складають військовослужбовці. На кадри СБУ розповсюджується порядок проходження військової служби в Збройних Силах України, першочерговим завданням яких є ПРОФЕСІЙНА діяльність по ЗАХИСТУ ВІТЧИЗНИ . Законодавством України на СБУ покладено захист державного суверенітету, конституційного ладу і т.п. від розвідувально-підривної діяльності різних організацій, осіб і т.д., припинення протиправних дій організацій , осіб і т.і. , які створюють загрозу ЖИТТЄВО ВАЖЛИВИМ ІНТЕРЕСАМ УКРАЇНИ, а не „мелкопоместным интересам» місцевих „князьків”. Саме тому, ця структура, загальна кількість якої в Україні не перевищує 60 тис чоловік , не повинна здійснюючи оперативно-розшукову роботу ОПУСКАТИСЯ до акцій затримання „на гарячому” чи „на холодному” хабарників , та ще й містечкового рівня. Від таких „акцій” авторитет служби не підвищується, а падає. Для подібних справ є органи внутрішніх справ , підрозділи яких також наділені правом здійснення оперативно-розшукової діяльності, але кількість їх незрівнянно більша , десь за 360 тис. чоловік. Є й прокурорські працівники, число яких теж неміряне. Вкупі ці відомства і повинні займатися тим, що передбачено для них ЗАКОНОМ, в тому числі й виявленням хабарників на будь-якому рівні , пам”ятаючи при цьому , що „риба завжди гниє з голови”. Для Служби ж , в цей час хаосу і безладдя, роботи по захисту ДЕРЖАВИ більш, ніж достатньо.
 • 3. Олександр
  Олександр
  25-10-08, 19:02 | IP:91.124.112...
  Матеріал подано нормально. Прокуратура НЕ може займатись оперативно-пошуковою діяльністью, а СБУ може і ПОВИННА.
  -„на гарячому" затримати НЕ так просто.
 • 2. Урядник
  Урядник
  24-10-08, 23:23 | IP:92.112.160...
  Як подано матеріал! Так, начебто СБУ викрило цілу мережу глибоко законспірованих агентів іноземних спецслужб! А це ж всього-навсього мілкий хабар. Так це ж прокурорська стаття. Хай прокуратура цими злочинами і займається, а головне, звітує про результати діяльності в цьому напрямку. А то поки СБУ буде займатися хабарями, то й держави не стане.
 • 1. Він
  Він
  24-10-08, 12:11 | IP:213.179.228...
  Рік назад в Чечельницькому районі затримано чиновника при взятті хабара... Ну і що? А скільки "таких" чиновників притягнуто за хабарництво і корупцію? Але всі, слава Богу, працюють і досить на відповідальних посадах...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)