Що будують біля колишнього "Дитячого світу"?

28.03.12 16:04 4561 10

Будівництво на Коцюбинського, напроти будинку №78, занепокоїло його мешканців. Люди почали стукати і дзвонити в усі двері, аби з'ясувати, що ж там зводиться. Зрештою дізнались - магазин. А відтак і звернулись до редакції з листом.

Що будують біля колишнього "Дитячого світу"?

"…Виявляється, обласна Рада видала дозвільні документи на будівництво нового магазину саме в цьому місці. Реакцію міськради поки не повідомляють, тому що засідання з цього питання ще не було. Але ми всі прекрасно знаємо, ЯК можуть видаватися такі дозвільні документи, і ЯК швидко можуть розгорнути будівництво, якщо дуже хтось зацікавлений. Нікому цей магазин заважати не буде, якщо його побудують навпроти банку (там на пів рівня нижче першого поверху самого майданчика і місця достатньо). АЛЕ! Суть у тому, що навпроти будинку №78 від банку до аптеки єдиний зелений шматочок з деревами і кількома кущами. Це наш єдиний і дуже слабкий бар'єр від центральної проїжджої частини. І саме цей нещасний клаптик повністю оперезали парканом. Його знищать.

Будь ласка, відреагуйте на цей лист - напишіть статтю. Нехай вінничани будуть в курсі. Багато хто вже був у схожій ситуації і на Свердлова, і на площі 50 років Перемоги та інші. Якщо можете, зверніться в міську раду за докладними роз'ясненнями та опублікуйте їх".

Редакція сайту "Моя Вінниця" звернулась з цим листом у департамент архітектури, будівництва і кадастру Вінницької міської ради.

- Будівництво ведеться відповідно до всіх дозволів, - прокоментував директор департаменту Максим Мартинюк. - Початок будівельних робіт був задекларований ще у 2011 році. Споруда, яка будується - це розширення діючого магазину "Дитячий світ". Це буде одноповерховий магазин змішаної групи товарів. Один поверх світла для мешканців сусіднього будинку не затулятиме. Ялинки, які ростуть біля магазину - будуть рости і надалі. Прохід із двора будинку на вулицю не тільки залишиться, але й буде розширений і реконструйований.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 10. алекс
  алекс
  01-04-12, 14:31 | IP:178.92.83...
  Согласно всем правилам и нормам в первый день появления огородительного забора на нем должна быть вывешена информационная таблица.В ней указывается кто застройщик и заказчик наименование объекта и сроки от начала до конца.Без этого могут вести стройку люди очень близкие к меру и его команде или просто пофигисты халтурщики или новички.
 • 9. жилец д.78
  жилец д.78
  31-03-12, 23:27 | IP:178.74.196...
  спасибо редакции за публикацию. не знаю кто вам писал, наверное кто-то из наших молодых активистов. Но приятно что есть эффект.
  Зря тут про мера пишут гадости. из-за звонков на 15-60 наверное этот владелец и вышел к нам. И на горячей линии девушка очень вежливо информировала что им известно по этому поводу.
 • 8. Юкка
  Юкка
  31-03-12, 23:15 | IP:178.74.196...
  Сестра живет в этом доме. Рассказывала: было собрание жильцов возле места стройки. Инициатором оказался сам застройщик, то бишь владелец будущего магазина.
  Имеет ли какое-то отношение к детскому миру? -вряд ли. Сообщил, что будет магазинчик на 2 части: быт.химия и цветы. Не знаю, вроде обещал что деревья трогать не будут и к тому же вроде как его обязали от Бевза до этого магазина тротуар облагородить там лавочки фонарики деревца...

  Не знаю что будет в итоге, но как по мне то хорошо что они его хоть воочию увидели. Может реально ничего особо страшного не выстроят. Да и редко кто вот так к людям сейчас выходит.
 • 7. 7
  7
  29-03-12, 11:31 | IP:82.207.102...
  а коменты то админ удаляет..)
  РСТ - елочки и возле универмага обещали не рубить, помните?
 • 6. Rst
  Rst
  29-03-12, 08:31 | IP:178.74.195...
  Подземный ТЦ будет, ёлочки обещали не рубать, увидим как будет

  2 УС ты уже задолбал, хватит уже перед глазами видеть одиних врагов против смотреть на твои посты...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)