Усиновити дітей вже готові 6 вінницьких сімей

02.04.12 16:28 3429

Усиновлення – шлях до становлення сімейних цінностей

Усиновити дітей вже готові 6 вінницьких сімей

З кожним роком вирішення проблеми сирітства стає все актуальнішим. Дане явище можна подолати за допомогою влаштування дітей в сім'ї, створення сімейного середовища, шляхом пошуку батьків, надання їм відповідних умов для повноцінного життя. З метою розвитку сімейних форм виховання, а саме альтернативних сімейних форм протягом поточного року в Вінницькій області створено 3 прийомні сім`ї в м. Жмеринка, м. Козятин та в Томашпільському районі, 1 дитячий будинок сімейного типу в Тиврівському районі. Загалом влаштовано 15 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

У 2012 році серед бажаючих отримати почесний статус батька та матері, подарувавши дитині радість родинного життя, знайшлось 6 сімейних пар. 1 кандидат – у прийомні батьки, батьки-вихователі та 4 особи опікунів (піклувальників), котрі пройшли навчання кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни, піклувальники.

Після проходження навчання кандидати в усиновлювачі отримали об'єктивні уявлення про дітей, які на них чекають, здобули низку знань в галузі сімейної психології та педагогіки, що є запорукою повноцінного виховання та розвитку прийомної дитини.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)