В суботу - Великодній ярмарок на пр.Юності

05.04.12 10:07 2526

Ярмарок проходитиме з 9:00 до 14:00 год.

В суботу - Великодній ярмарок на пр.Юності

За головуванням начальника головного управління економіки Андрія Гижка 4 квітня відбулося засідання ярмаркому, на якому обговорювалися питання проведення Внеликодневого ярмарку з продажу населенню продовольчих товарів та сільськогосподарської продукції за цінами виробника.

Ярмарок проходитиме 7 квітня традиційно на проспекті Юності від вул.Келецька до вул.Стахурського з 9:00 до 14:00 год. До участі в заході залучені підприємства переробної промисловості з виробництва м’ясних та ковбасних виробів, м’яса курей, яєць, цукру, олії, молокопродуктів, хлібобулочних, макаронних виробів, борошна, крупи тощо. Також візьмуть участь торгово-закупівельні підприємства споживчої кооперації і сільськогосподарські підприємства, що представлятимуть власну продукцію за цінами виробника. На ярмарку проводитимуться і гончарні та плетені вироби, сувенірна продукція на святкову тематику.

А.Гижко визначив чітку послідовність проведення ярмарку, скоординував діяльність обласних та міських відповідальних осіб та наголосив на відпрацюванні організаційних питань. Також зауважив, що в ярмарку мають брати участь тільки виробники власної продукції, а перекупщики недопускатимуться.

За попередніми даними в ярмарку буде задіяно більше 230 одиниць автотранспорту з усіх районів області.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)