Замостянський район - найнебезпечніший у Вінниці

05.04.12 17:12 2731 2

Правоохоронці Вінниці звітують про зменшення кількості тяжких і особливо тяжких злочинів. Минулого року така тенденція була притаманна усім мікрорайонам міста, крім Замостя.

Замостянський район - найнебезпечніший у Вінниці

Про це розповів виконуючий обов’язки прокурора міста В’ячеслав Соколовий.

- Минулого року на території міста вчинено 12 умисних вбивств. Одне з яких і досі залишається нерозкритим, - говорить Вячеслав Соколовий.

За його словами, спостерігається зменшення таких злочинів як заподіяння умисних тяжких тілесних ушкоджень - 16 (24 у 2010 році), в т.ч. зі смертю - п’ять (шість у 2010 році), розбоїв - 26 (34 у 2010 році), крадіжок автотранспорту - 30 (39 у 2010 році), хуліганство - 89 (133 у 2010 році). Минулого року в місті не зареєстрували жодного згвалтування, хоча у 2010 році таких злочинів було шість.

Водночас збільшилась кількість грабежів, незаконного обігу зброї, дорожньо-транспортних пригод, в т.ч. із смертельними наслідками, а також злочинів, пов’язаних із незаконним обігом наркотиків. На 10 відсотків зріс рівень шахрайства. Побільшало злочинів, скоєних рецидивістами та групових злочинів.

Як і раніше левова частка усіх злочинів, які відбуваються у місті, припадає на крадіжки.

Загалом на початок 2012 року в Вінниці залишались нерозкритими 20,5 тисяч злочинів, вчинених минулими роками. А це більше половини загальної кількості таких злочинів по області.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Максим Зотов
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. 2
  2
  06-04-12, 11:08 | IP:82.207.102...
  При чем здесь директор школы?? Ты хоть одного патрульного вечером видел на Замостье? Они все ходят только по центральным улицам.
  А если к кому и подойдут, то только к мирно сидящим людям, пытающимся на природе пива попить:) Знают, что те граждане тихие и не будут спорить или убегать. Потому с них можно и бабок нарубить.
  А опасные места патрули стороной обходят.
 • 1. Андрей
  Андрей
  05-04-12, 20:13 | IP:141.138.108...
  по Замостью.пример.выходит ученик школы №6 после уроков и наблюдает как старшекласники вхлам пьяные тискают девиц пристают к прохожим и матерятся.и думают дети-зачем хорошо себя вести? зачем ходить на уроки? вон в интернет-салУне это жизнь.нажрался подрался и все ок. я думаю пока

  дирекция школы №6 будут закрывать глаза на эти факты-количество правонарушений будет только расти.это лишь один пример.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)