Архітектурна інспекція штрафуватиме за відсутність доріжок на кладовищах

08.04.12 11:27 2518 1

Винним посадовцям загрожують штрафи від 5 100 до 6 800 грн.

Архітектурна інспекція штрафуватиме за відсутність доріжок на кладовищах

З метою приведення в належний стан кладовищ, упорядкування братських могил та місць почесних поховань до святкування Дня Перемоги та Пасхальних свят, забезпечення належного проведення поминальних днів Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у Вінницької області (надалі - Інспекція) здійснює перевірку органів місцевого самоврядування (міських, селищних та сільських рад) та суб’єктів господарювання щодо надання послуг по похованню та утриманню кладовищ.

Інспекція звертає увагу вищевказаних органів місцевого самоврядування та суб’єктів господарювання щодо наведення порядку на територіях кладовищ після зимового періоду (вивезення сміття, проведення благоустрою, ремонту дорожнього покриття та забезпеченню умов вільного пересування людей з обмеженими можливостями тощо) та нагадує, що у випадку виявлення порушень вимог чинного законодавства винні посадові особи будуть притягнути до відповідальності за статтею 18842 (невиконання законних вимог (приписів) посадових осіб Державної архітектурно-будівельної інспекції України або її територіальних органів) Кодексу України про адміністративні правопорушення (штраф від 5 100 до 6 800 грн.).

Суб’єкти містобудування (юридичні особи та фізичні особи-підприємці) за невиконання приписів Державної архітектурно-будівельної інспекції України або її територіальних органів нестимуть відповідальність за статтею 2 Закону України “Про відповідальність за правопорушення у сфері містобудівної діяльності” (станом на 01.04.2012 року - штраф 10 940 грн.)

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. Sasa
    Sasa
    10-04-12, 09:52 | IP:178.74.247...
    Инспекция проводит очередную показуху. У нас сложилась такая традиция перед праздниками вспоминать об очень важных делах и частично о своих обязанностях. Инспекция весь год предыдущий и часть этого года что делала? А тут мы вспомнили что обкакались.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)