"Липова" вагітна збирала гроші з водіїв

31.10.08 12:41 2786

На перехресті за центральним мостом вагітна жінка просила гроші у пригальмувавших на світлофорі водіїв.

"Липова" вагітна збирала гроші з водіїв

На вигляд майбутня мама ще не досягла повноліття, її затримали правоохоронці кримінальної міліції у справах дітей. Майбутню матусю дуже обережно відвезли у Замостянський райвідділ, адже великий живіт ні в кого не викликав сумнівів - дівчина от-от має народити, - повідомили у ВЗГ УМВС України у Вінницькій області. Втім, уже у райвідділі вагітність видалася правоохоронцям сумнівною - дівчина поводилася зовсім не як вагітна жінка. Під одягом, як з'ясувалося, 21-річна панянка ховала не живіт, а подушку.

"Липову" вагітну затримали для встановлення особи. Її паспорт виявився підробкою. Та й сама дівчина не надто наполягала на справжності документу - називала себе Наталею, а в паспорті було зазначено зовсім інше ім'я. Історія, яку Наталя розповіла правоохоронцям, наразі перевіряється.

Дівчина каже, що жила у Львові разом із бабусею. Познайомилася із чоловіком, який запропонував їй вигідну справу - обміняти квартиру у Львові на хатинку в селі, з доплатою по 100 доларів щомісяця протягом трьох років. Дівчина погодилася майже одразу. Переписала квартиру на чоловіка і... опинилася на вулиці з 150 доларами в кишені. Решту чоловік пообіцяв віддати згодом. Сама каже, що таких нещасних і бідних, як і вона, в того чоловіка багато на рахунку.

Тим часом вирішується і питання щодо порушення проти Наталі кримінальної справи - за підробку документів. Затримана виправдовується, що паспортом її "озброїв" той самий махінатор, який відібрав у неї квартиру.

Згодом молода жінка познайомилася із циганами, вони й привезли її у Жмеринку. А вже звідти вона приїхала у Вінницю - жити до одного рома, який має п'ять своїх дітей і ще п'ятьох годує, розповіла затримана. Просячи гроші на перехресті - вона заробляла собі на життя. За той день дівчина зібрала 157 гривень - просячи тільки з дев'ятої до дванадцятої ранку. За жебрацтво правоохоронці склали протокол, керуючись 173 статтею Кодексу України про адміністративні правопорушення. Покарання передбачає штраф у розмірі від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів, виправні роботи строком від одного до двох місяців або адмінарешт на 15 діб.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)