Сім з половиною мільйонів гривень заплатить підприємець за незаконне ведення грального бізнесу

23.04.12 16:12 2101 1

За рішенням Чернівецького окружного адміністративного суду, яке залишене без змін Вінницьким апеляційним адміністративним судом, Державний бюджет України поповниться на 7 528 000, 00 гривень.

Сім з половиною мільйонів гривень заплатить підприємець за незаконне ведення грального бізнесу

Саме такі фінансові санкції застосовано до суб’єкта господарювання фізичної особи – підприємця рішеннями Чернівецького окружного адміністративного суду та Вінницького апеляційного адміністративного суду у справі № 2а/2470/2642/11 за позовом Управління МВС України у Чернівецькій області за організацію і проведення азартних ігор на території України.

Варто зауважити, що обмеження щодо здійснення грального бізнесу в Україні, виховуючи конституційні принципи пріоритетності прав і свобод людини і громадянина, захисту моральності та здоров’я населення, а також заборони використання власності на шкоду людині і суспільству, запроваджено Законом України «Про заборону грального бізнесу в Україні» від 15 травня 2009 року № 1334-VI (далі Закон).

Зокрема, ст.3 згаданого Закону передбачена відповідальність у вигляді штрафу у розмірі 8 тисяч мінімальних заробітних плат на момент вчинення заборонних дій з конфіскацією грального обладнання, а прибуток (дохід) від проведення таких азартних ігор підлягає перерахуванню до Державного бюджету України. Відтак, фінансові санкції за рішеннями судів склали 7 528 000, 00 гривень.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Вінницький апеляційний адміністративний суд
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. Ольга
    Ольга
    24-04-12, 17:10 | IP:193.107.104...
    А Вы заедьте в Вороновицу - там как игровые автоматы были, так и работают по сей час. И никому нет до них дела... Так мне знакомая сказала, которая работает там.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)