Парк «Дружби народів» прибирали на суботнику чиновники

08.05.12 14:23 3795

Це наше місто, і воно повинно бути чистим...

Парк «Дружби народів» прибирали на суботнику чиновники

Окрім комунальних служб, які вже котрий місяць поспіль активно прибирають зелені зони та житлові райони області, на суботник вийшли і співробітники структурних підрозділів обласної державної адміністрації. «Трудовий десант» висадився у парку «Дружби народів», що на Вишеньці.

Озброївшись рукавицями та сміттєвими мішками суботній ранок близько сотні управлінців розпочали з ліквідації наслідків «активного» відпочинку вінничан у парку біля Вишенського озера. У прибиранні парку взяли участь перший заступник голови обласної державної адміністрації Іван Мовчан та голова обласної Ради Сергій Татусяк. 

Іван Мовчан зазначив, що подібні справи треба робити частіше, допоки не вичистимо все навколо.

Слід відмітити, що мета організованого прибирання - зібрати все до останнього клаптику паперу. Декому вдалося заповнити мішок, вже за перші хвилини, натрапивши на вміло замасковані звалища сміття. Найбільш заповзяті взялися вичищати від сміття прибережний очерет та діставати сміття з води.

Для того, аби місцевість була чиста, перш за все, не потрібно її забруднювати. Сергій Татусяк відмітив, що для цього необхідно провадити і велику просвітницьку роботу, апелюючи до розуміння людей. Задля чистого довкілля необхідна системна робота, переконаний головний самоврядник області, і через владні інституції, і через громадські організації. Адже, як каже народна мудрість, чисто не в тій хаті, де метуть, а в тій, де не смітять.

Представники влади переконані, прибирання нашого спільного обласного дому, не повинно обмежуватися суботниками чи тижневиками благоустрою – цей процес повинен тривати повсякчас.

Отже, «трудовий десант» держслужбовців зробив свій внесок у чистоту і міста, і області, інша річ — зберегти її, а це вже завдання кожного з нас.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)