Вінниця більше не продаватиме майно в борг

14.05.12 09:14 1906 0

Тепер покупець має сплатити визначену суму протягом 30 днів.

Вінниця більше не продаватиме майно в борг

1 травня на черговій сесії міської ради депутати внесли зміни до Програми приватизації майна комунальної власності, які пов'язані зі змінами у законодавстві України.

Відтепер умови продажу комунального майна стали дещо жорсткіші, наприклад, якщо раніше термін внесення коштів за придбаний об'єкт можна було подовжити, то тепер покупець має сплатити визначену суму протягом 30 днів. В іншому випадку необхідно буде сплатити неустойку. Окрім того, це може бути підставою навіть для розірвання угоди.

Відбудуться зміни в питанні поліпшенні стану комунального майна, яке є обов'язковим, коли людина хоче згодом приміщення викупити. Раніше - вартість ремонту приміщення могла не перевищувати 25% залишкової вартості майна. Тепер - 25% ринкової вартості майна.

Після внесення змін до Програми приватизації майна комунальної власності аукціони будуть проходити швидше. Законодавством передбачено, що інформацію про проведення аукціону треба публікувати за 20 днів до його проведення (раніше було 30 днів). Окрім цього, якщо двічі майно не купується, то можливим було знизити його вартість. Тепер такої можливості не буде. Натомість, за новими правилами, можна буде продавати комунальне майно одній особі, якщо інших бажаючих придбати об'єкт не має (раніше об'єкти реалізовувались за умови, якщо є два або більше претендентів).

«Комунальне майно потрібно використовувати максимально ефективно, - говорить міський голова Володимир Гройсман. - Наше Програма приватизації майна комунальної власності є досить прогресивним документом, і в першу чергу тому, що комунальне майно може бути реалізовано винятково на аукціонних засадах».

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)