"Єдине вікно" для вінницьких пенсіонерів працює щодня

14.05.12 11:28 7627

Через "єдине вікно" пенсіонери можуть отримати інформацію про пенсійне забезпечення, подання звітності, сплати внесків.

 "Єдине вікно" для вінницьких пенсіонерів працює щодня

Управління пенсійного фонду України запровадило щоденне обслуговування вінничан через "єдине вікно".

Приймають та обслуговують населення за таким принципом у приміщенні за адресою - проспект Космонавтів, 30. З початку квітня там триває генеральна реконструкція.

Але попри будівельний безлад перший поверх будівлі вже відведений під Центр адміністративних і соціальних послуг Правобережної адміністрації, а на другому створюється відокремлений відділ обслуговування вінничан - "єдине вікно" пенсійного фонду.
 

- Щоденно, з 8.30 до 16.00, жителі Ленінського району можуть отримати там всю необхідну інформацію щодо пенсійного забезпечення, подання звітності, сплати внесків тощо. - говорить начальник управління Пенсійного фонду України в Вінниці Олена Корчак. - Сьогодні на обліку в нас перебуває 43,9 тисяч платників пенсійних внесків. Більшість із них віддає перевагу електронним звітам, а тих, хто обрав паперовий варіант подачі документів, тимчасово приймаємо на четвертому поверсі будівлі. Пенсіонерів у нас 90 тисяч - їх приймають у кабінетах 100 та 100а.
 

Вінничан, що мешкають в Староміському та Замостянському районі, теж незабаром обслуговуватимуть щоденно, за принципом "єдиного вікна". Відповідний відділ облаштують у будинку за адресою - вулиця 50-річчя Перемоги, 30.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Максим Зотов
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)