172 голоси віддали вінничани за одного студента, аби він потрапив на Студентський бал

12.11.08 00:33 3344

Відділ у справах сім’ї, молоді та туризму Вінницької міської ради започатковує низку нових проектів, спрямованих на підвищення культури молоді.

172 голоси віддали вінничани за одного студента, аби він потрапив на Студентський бал

Одним із таких проектів є День студента. Цього року у ресторані «Дубовий гай» 18 листопада пройде Студентський бал. В такий спосіб студенти, котрі туди потраплять, покажуть, що гарно відпочивати можна не лише на дискотеках та у клубах.

За ініціативи мера міста Володимира Гройсмана минулоріч у Вінниці відбувся перший Студентський бал. Він пройшов «на ура!». Після чого було прийнято рішення зробити такі бали традиційними. Усі студенти, котрі мали бажання потрапити на бал, повинні були зареєструвати свої анкети на Веб-сайті www.tour.vn.ua. Після цього відбувалось голосування за того чи іншого претендента. Деякі з них відвідають бал за рекомендаціями керівництва ВУЗів.

За одного зі студентів на цьогорічному голосуванні віддали 172 голоси. Окрім студентів, на балу будуть присутні і журналісти, які відповідно до започаткованої минулоріч традиції - будуть обирати короля та королеву балу. Головним сюрпризом Студентського балу стане виступ відомої та популярної зірки вітчизняного шоу-бізу.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)